7 בפברואר 2011

10 האלבומים הישראליים שאני מחכה להם ב-2011


הייתי צריך להוסיף "הכי" באמצע המשפט הזה: שאני *הכי* מחכה להם, כי יש הרבה מאוד אלבומים ישראליים שצפויים לצאת ב-2011 ואני מחכה להם, אבל הכותרת נראתה לי ארוכה מדי בלאו הכי.

לפני לא הרבה מאוד שנים, נניח עשור, היה נדמה שבישראל יוצאים אולי 5 אלבומים טובים ומעניינים באמת מדי שנה. זה כמובן לא היה נכון, אבל זו הייתה התחושה שלי ושל הרבה מאוד אנשים שהכרתי. יש סיכוי טוב שזו עדיין תחושתם של רוב מאזיני המוזיקה בישראל, שנחשפים למוזיקה ישראלית חדשה רק בגלגלצ, ב-7 לילות ובערוץ 2. כשמסתכלים על התקשורת המרכזית, נדמה שהמוזיקה הישראלית במצב מחורבן, דל ויבש. אבל כל מי ששורט ולו במעט את פני השטח ומביט תחתיהם יודע שהמצב מזמן לא היה כל כך טוב, אולי מעולם.

מדי שנה יוצאים עשרות אלבומים עצמאיים חדשים, שטף כמעט בלתי נגמר של מוזיקה ישראלית מוקלט כל הזמן, כל הזמן. יוצא לי לדבר הרבה עם מוזיקאים, עיתונאים, בעלי לייבל ומנהלי אמנים, ואם גם לכם יוצא אז אתם ודאי יודעים על מה אני מדבר. נראה כאילו בכל רגע נתון איזה 30 אמנים מקליטים אלבום חדש. בין הים העצום הזה של מוזיקה ישראלית מקורית וחדשה שמוקלטת במטרה לצאת לאוזניים שלנו, סימנתי 10 אלבומים שאני, אישית, כבר תולש את הדפים בלוח השנה הדמיוני שלי בציפייה מתוחה לקראתם. אני בטוח שגם לכם יש כאלה, ואשמח לשמוע עליהם בתגובות.

הנה העשרה שלי, בלי שום סדר מסוים:
(שימו לב: התמונות כאן *אינן* עטיפות האלבומים)


טליה אליאב – קוד הזיכרון
את האלבום הראשון של טליה, "התנועה", אהבתי מאוד. אבל הוא נשמע עכשיו רחוק עשרות מייל מטליה של 2011, משתרך לו איפשהו באבק התמים של אלבום בכורה. מאז הפולק-סול של "התנועה", השתנתה והתפתחה אליאב עד שכמעט אי אפשר לזהות בה את הזמרת של האלבום הקודם (אבל היא כן מציצה פה ושם). מי שהגיע להופעות שלה בשנה האחרונה נתקל בדיווה תיאטרלית בשמלות מפוארות עד מופרכות, בדמות שהולכת עד הסוף. יש אנשים שזה הפריע להם, יש אנשים שנכבשו דווקא בזכות זה. גם המוזיקה השנתה עם הזמן, והסינגל הראשון "פשוט" (הורדה בחינם) הוא, בפשטות ובכנות, אחד השירים הישראליים הכי טובים ששמעתי בשנים האחרונות. מישהו הגדיר אותו כמפגש בין בלונד רדהד לפי-ג'יי הארווי, ואני מהנהן.
להאזנה: "לא להקשיב", "פשוט"
תאריך יציאה צפוי: סוף מרץ


תצלום: מירב שחם
יהוא ירון – דברים יומיומיים כאלה
עד שהתפניתי לכתוב את הפוסט הזה, האלבום כבר יצא. הידד!
להאזנה: האלבום המלא בבנדקאמפ של העונג.


תצלום: יעל מאירי
חיה מילר – ?
חיה מילר היא כנראה הלהקה החדשה האהובה עליי בשנה האחרונה, בטח בין אלו ששרות בעברית. גם העברית שלהם אהובה עליי, עברית קצת בילו"יית, קצת שבנית, הרבה קוסטה-קפלנית. קוסטה קפלן, אודי בונן וסתו בן שחר הם שלושה אנשים עם שירים מפוצלים – הטקסטים מחוכמים, מורכבים ומפולפלים; המוזיקה דוהרת, מרושלת, זוויתית. נדלקתי עליהם כשהשתתפו בפרויקט המחווה שלי לטום וייטס (בקרוב אצלכם, תחזיקו אצבעות!), ומאז אני הולך אחריהם לכל הופעה במרחק נסיעה סביר. ההופעות תמיד מעולות, והקהל כמעט תמיד קטן. חבל. הם כל כך טובים, שבסוף כל הופעה אני לא מבין למה אין 600 איש קופצים ושרים את המילים.
לצערם ולצערכם, כמעט כל ההקלטות שהם העלו לרשת הן לא כל כך טובות, אז אני ממליץ בעיקר לבוא לשמוע אותם בהופעה (הופעות קרובות: 18.2 עשן הזמן, באר שבע; 25.2 התיכון, חיפה; 15.3 אוזןבר, ת"א).
להאזנה: בנדקאמפ
תאריך יציאה צפוי: לא ידוע


תצלום: מאי קסטלנובו
טל כהן שלו – אלבום שני
בכל ז'אנר הנולדנו-בישראל-אבל-אנחנו-מרגישים-בנאשוויל, האמן האהוב עליי בשנים האחרונות הוא טל כהן-שלו. משהו באמריקנה הפשוטה שלו כובש אותי, ולאו דווקא בזכות הבחירה הז'אנרית. זה הקול הנהדר שלו, ההגשה, הרגישוּת. הפספוס הכמעט-יחיד באלבום הבכורה שלו, Heartaches and ashes, הוא שזמן קצר אחרי שהוא הושלם הצטרפה להרכב של כהן-שלו הכנרת האדירה שיר-רן ינון, שהייתה יכולה להפוך את האלבום הזה לטוב אפילו יותר. בשנה האחרונה עובד כהן-שלו על אלבום שני עם המפיק המעולה אורי וינוקור (שהפיק את אסף אבידן, קיצו, קולולוש) ועם נגניו הנאמנים עודד נפתלי ושיר-רן ינון (ומן הסתם עוד נגנים). לפי השירים החדשים שהוא שר בהופעות, מדובר באלבום בוגר יותר וחי יותר, עם עיבודים עשירים הרבה יותר.
להאזנה: האלבום הראשון במלואו בבנדקאמפ
תאריך יציאה צפוי: אביב 2011


יוסי בבליקי – האגרוף
כמה זמן עוד נחכה ל"אגרוף"? בבליקי מבטיח שלא הרבה. כבר כמה שנים שבבליקי כותב את האגרוף, מנגן אותו בהופעות, מלטש, משייף, מתקן פינות ותופר חוטים שנפרמו. אחרי "אלבום המצעדים" המופתי ו"הגברת עם היהלומים", האלבום הקרוב של סולן פונץ' נשמע מרגש בהופעות, ומטלטל לא פחות מ"אלבום המצעדים" באבחנות שלו על המציאות בישראל.
להאזנה: אלבום ההופעה הכפול של פונץ', בבנדקאמפ
תאריך יציאה צפוי: מאי 2011


Tiny Fingers – ?
השתפכתי פה די הרבה על טייני פינגרז\מאסיב פינגרז מאז שמעתי אותם לראשונה באינדינגב 2008, ונראה שאמשיך להשתפך עליהם כל עוד הם ימשיכו להיות הדבר הכי טוב בארץ. מי שראה אותם בהופעה כנראה לא ישכח זאת: האנרגיות שלהם, הכישרון המתפרץ והדינמיקה פשוט מתפוצצים כמו עשרה טון נפלם על הבמה. אני לא זוכר הופעה שלהם שלא יצאתי ממנה עם כאב צוואר מספק מאוד.
השלישייה האינסטרומנטלית הזאת עברה שינויים רבים בשנתיים האחרונות, הקליטה שירים לאיזה חמישה אלבומים באולפן שלהם בצפון הארץ והתרחבה ל-Massive fingerz עם שחקני חיזוק וזמרת. בכל פעם הם מקליטים חומרים וגונזים, שוב ושוב, עד שלמעריצים שלהם בא לחנוק אותם (אולי זה רק אני). אבל כשהיצירתיות הפורה של השלישייה נפגשת עם הפרפקציוניזם שלהם, זה מה שקורה.
ממש החודש הם מתחילים להיות בני אדם ונכנסים להקליט אלבום בכורה רשמי מלא באולפנים של "אנובה". האם זה יהיה מאסיב? טייני? משהו אחר לגמרי? אין לי מושג, אבל זה בטוח יהיה אדיר.
להאזנה: איכס, מייספייס
תאריך יציאה צפוי: אמצע אפריל 2011


אביב נוימן ותזמורת הפחם – אביב נוימן ותזמורת הפחם
כשהפקתי שני ערבי הופעות של שירי טום ווייטס בעברית, קיבלתי טלפון מאביב נוימן מהלהקה הבאר שבעית "סמטת פחם". לא היה לי מושג מי אלה. תשמע, הוא אמר לי, יש לנו ביצוע ל-"Alice" ונהיה במרכז באותו יום, אתה רוצה שנבוא להופיע? אוקיי, אמרתי, בדיוק התפנה לי מקום כי אמן אחר ביטל, תקפצו. אבל אם אפשר, הוספתי בחשש, שלחו לי מראש את הגרסה שלכם, שאדע למה לצפות. הם שלחו, והיא הייתה נהדרת. בהופעה הם התגלו כטובים אפילו יותר, עם שילוב נהדר של ווייטסיות מדברית יחד עם תוספות בלקניות-יהודיות. בדרך להקלטת אלבום הבכורה הם עברו כמה תהפוכות, ובסוף נסגרו על "אביב נוימן ותזמורת הפחם". לא שמעתי עוד רבע שיר מההקלטות האלו, אבל אני מצפה להן בקוצר רוח.
כששאלתי אותו על האלבום המתקרב, זה מה שכתב לי אביב: "אני שומע את In rainbows בזמן שאני כותב לך את זה. ויותר מוקדם שמעתי את Heart attack & vine. בטח יותר מאוחר אקשיב לבוסתן אברהם וביירות. האלבום הזה עושה לי מראה חלקה לחיים שלי. כמה שאני חצוי בין רצון להיות בין חברים לבין לבד, ובין להיות חזק לבין להיות עם לב פתוח שאומר שלפעמים הוא גם יכאב – ככה גם ההפרש בין לשים על העטיפה תמונה מופנמת שנכנסת פנימה לתצלום חזק שבולט החוצה לא מתבייש. וככה כל החלטה באלבום הזה שמראה לי מי אני מה עשיתי, ומה אני רוצה להיות. מה המוזיקה שאני אוהב, ומה המוזיקה שאני רוצה לכתוב".
להאזנה: "נצנוץ וגלקסיה" שלהם באוסף העונג Working title II
תאריך יציאה צפוי: לא ידוע (האלבום נמצא בשלב המיקסים)


עינב ג'קסון כהן – עץ נופל ביער
גילוי לא נאות בכלל: אני שומע את האלבום הזה כבר חודשים. עזרתי לעינב בכל מיני דברים (כמו לבנות לה את האתר), ובנדיבותה האינסופית היא נתנה לי עותק מהאלבום הגמור, שנטחן אצלי במערכת כבר הרבה מאוד זמן. במובן הזה, אני לא אמור לצפות לאלבום החדש שלה, כי אני כבר יודע איך הוא נשמע, והוא נשמע מעולה. השירים שלה שבריריים וחזקים בבת אחת, וזו תכונה שאני עדיין מנסה לפענח. הכתיבה שלה היא מצד אחד קרביים חשופים, עירומה עד שאתה כמעט מרגיש כמו מציצן; ומצד שני מוקפדת, החרוזים מורכבים, המצלולים והלהטוטים הסמנטיים מראים שהם לא נכתבו בשניות כמו שירי-יומן-אישי אחרים. והפסנתר שלה, והקול הזה שלה, ונו אני מאוהב בה כבר מזמן, מה אני יכול להגיד.
ובכל זאת – למרות ששמעתי את השירים גדלים בהופעות, למרות ששמעתי את התוצר הסופי של האלבום – אני עדיין מחכה מאוד לרגע בו האלבום הזה יצא לאור, יגיע לאוזניים של כולם, למדפי החנויות, לרדיו. דווקא מפני שאני יודע כמה הוא אלבום נהדר ומרגש.
להאזנה: בנדקאמפ
תאריך יציאה צפוי: 25 בפברואר (עוד שנייה!)


Drunk machine – האי-פי השני
כמו חיה מילר וטייני פינגרז, דראנק מאשין היא שלישייה צעירה מאוד של חבר'ה שלמרבה ההפתעה, ובניגוד למה שקורה להרבה מאוד מוזיקאים בגילם, הם סגורים על עצמם בצורה מעוררת השתאות. החבר'ה יודעים מה הם רוצים, מצאו את הסאונד שלהם ורק משפרים אותו מאז. בכל פעם שאני רואה אותם בהופעה הם משתפרים בצורה מגוחכת, והם היו מצוינים כבר בפעם הראשונה שראיתי אותם.
כן, יש בהם משהו ניינטיזי מאוד (למרות שהם היו עדיין בגן בעשור הזה), אבל בשבילי זו מעלה. ובמהלך השירים הסטייל שלהם מתפתח מפאנק-רוק-ניינטיז לדברים שקרובים יותר למטאל, למיוז, לפ'אנק-פאנק. האי-פי הראשון שלהם מוצלח, ובימים אלה הם מקליטים EP שני.
להאזנה: בנדקאמפ
תאריך יציאה צפוי: 2 באפריל (יושק בהופעה באוזןבר)

הא! שוב שיקרתי לכם! בחרתי רק תשעה אלבומים, ואת האלבום העשירי תצטרכו לבחור אתם! קדימה, ספרו לי בתגובות לאיזה אלבום ישראלי אתם מחכים בקוצר רוח.

61 תגובות על “10 האלבומים הישראליים שאני מחכה להם ב-2011”

 1. .... הגיב:

  מי לא מחכה לאלבום של טליה אליאב

  עם האלבום של רונה קינן יצא השנה אז הוא דרך אגב הוא כבר הוקלט.

 2. עופר הגיב:

  שני אחרון אוקטובר,נערות ריינס והאי פי של אלקטרה

 3. הקולקטיב?
  נעם רותם?

 4. נעם הגיב:

  האלבום החדש של הקולקטיב במרץ!
  אלא אם הוא שמור לעשרת האלבומים המצופים ביותר בלי קשר לישראליות, ואז הגיוני לשים אותו רק ברשימה ההיא.

 5. נוף הגיב:

  החדש של רונה קינן, דה

 6. אוהד הגיב:

  אולי מותר לחרוג מגבולות הפרינג'?
  ברי סחרוף מוציא השנה אלבום חדש.
  ואם יש מישהו במוזיקה הישראלית שאני בטוח שלא יאכזב זה ברי.

 7. רועי הגיב:

  אביב גדג׳, יש בכלל ספק?

 8. אילן הגיב:

  גדג וברי
  ומוניקה שכבר יצא בעצם

 9. ערן הגיב:

  לא שידוע לי אבל אפשר לקוות לאפרת בן צור. היה דיבור גם על ההופעה המשותפת עם קרני פוסטל שהוקלטה לפני יובלות במטקה לראות אור וגם אולי איזה אמילי דיקנסון בדרך! סע בן צור סע!

 10. אפרת הגיב:

  צח דרורי, מאוד
  ואביב גדג'

 11. מיס בוז'רסקי הגיב:

  את השניים שאני מחכה להם כבר ציינת…

 12. טל הגיב:

  החדש של הקולקטיב, הבכורה של לורנה_בי.
  ואת טל כהן שלו וטליה אליאב כבר כתבת.

 13. אשר הגיב:

  ברי סחרוב – יש בכלל ספק ? האבא הרוחני והבן אדם עם הכי הרבה כבוד בביצה.
  כמו כן – עד כמה שידוע לי קוב סיים להקליט תקליט בשם שלו – אבל אולי אני טועה

 14. moran הגיב:

  מחכה בקוצר רוח לראות עם האלבום של אומללה יהיה כייפי כמו ההופעות שלהם…

 15. לירן הגיב:

  איך אפשר לשים באותה כתבה גאון כמו יוסי בבליקי ומתלהב אינפנטילי כמו טל כהן שלו? תמוה.

 16. יערה הגיב:

  ברי סחרוף
  אביב גדג'
  יהוא ירון
  טליה אליאב
  רונה קינן
  נעם רותם
  רני שחר

 17. דורי הגיב:

  מה עם האלבום השני של העברית שעומד לצאת?
  אחד ההרכבים היותר משובחים שקיימים פה…

 18. סילביה באמפר הגיב:

  את טל כהן שלו (הנפלא) כבר ציינת, וגם את חיה מילר כפרע עליהם.
  מחכה כמו כולם לחדש של הקולקטיב…

 19. אורי קלר הגיב:

  איפה/שני/אחרון/אוקטובר/? וגם היעדרותם של אומללה השאירה אותי אומלל, הא.

 20. סיון הגיב:

  מצטרפת למחכים לאלבום החדש של הקולקטיב (חודש+3)

 21. גיליי כהן הגיב:

  מעיין הירשביין
  תתעוררו אנשים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  יוצרת מדהימה

 22. אבישי הגיב:

  אני מחכה לאלבום הבא של כוורת
  קלפטר תהיה בריא!

 23. שמוליק כץ הגיב:

  החלק השני של האלבום הכפול (לשעבר) של בלחסן. החלק האקוסטי יותר שטעימות ממנו היו בסרט "גם כשעיניי פקוחות".
  אסף ארליך שנעלם מעל פני האדמה והשאיר אותנו עם המון שירים חדשים באיכות קקא.
  נעם רותם שמריץ את השירים החדשים כבר זמן מה.
  1:1 שהחלק השלישי בטרילוגיה ממשמש ובא (בשישי בצהריים בפאב הנביאים מתחת לבית).
  הקולקטיב, אם יצליחו לארוז את ההופעה שלהם על גבי אלבום.
  שלום גד, שגם אם אף אחד לא יודע שהוא עובד על משהו, אז הוא עובד על משהו.
  MAD BLISS שאמורים להיות בהקלטות שבטח יגמרו ב-2017.
  ועוד מלא שאני בוודאי עוד לא מכיר.

 24. י. הגיב:

  ריינס.

  משעממים כולכם, באמא שלי

 25. דילן הגיב:

  באופן מפתיע (אותי) מצאתי בשלל השמות שיש כאן למעלה את השם שהתכוונתי לרשום –
  רני שחר

  הייתי בטוח שזו תגלית שלי…

 26. גיאחה הגיב:

  האמת היא שאם הייתי זוכר שאביב גדג' ורונה קינן מדברים על אלבומים השנה, הם בקלות היו נכנסים. אבל רציתי בעיקר לתת פה במה לאמנים שאולי לא כולם מכירים, וכדאי (לדעתי) שיכירו.

  ולאלבום של שני\אחרון\אוקטובר הייתי מחכה בקוצר רוח, אלמלא היו מוכרים אותי בהופעות כבר חודשים ארוכים. יש לי אותו מהקיץ, פשוט קניתי בהופעה. מבחינתי הוא כבר בחוץ.

  ערן – ככל הידוע לי, הדיבור על אפרת בן צור שרה אמילי דיקינסון הוא לא עורבא פרח אלא ממש עורבא נשאר 🙂 כלומר, מהפירורים ששמעתי הוא אמור לצאת השנה (והוא נשמע מעולה!).

  אופיר טובול – האלבום של דודו טסה פשוט מצוין. הוא נחרש פה לא מעט בסלון שלי. אני לא מכיר מספיק את האחים כווייתי והסגנון שלהם, כך שאין לי ידע הולם להשוות למקור. אבל בלי הידע או ההשוואה, זה אלבום נהדר בפני עצמו. מעניין אותי מה יחשבו אנשים שמכירים את החומר המקורי.

 27. תומר הגיב:

  גיאחה, אם אמנים לא מוכרים לרוב העם (רונה, ברי, אביב גדג') אז מעיין הישרביין.

 28. עמיקם הגיב:

  איזו רשימה מבאסת.

  טל כהן שלו , משעמם, אם לא ה

 29. יעל ר. הגיב:

  האלבום שהכי חיכיתי לצאתו ב-2011 כבר כאן – יהוא ירון כמובן (והגיע הזמן שאמצא זמן לכתוב אודותיו) – ונראה שהוא יתפוס ממילא את רוב זמן ההאזנה שלי בזמן הקרוב.
  ואחריו? גדג' כמובן, וגם פורטיס, שהכריז בשישי האחרון שהאלבום שלו ממש בפתח – חדשות מצוינות, ולו רק בגלל שבעקבות אלבום חדש יהיה גם סט-ליסט חדש לגמרי להופעות.

 30. גרוס הגיב:

  http://www.youtube.com/watch?v=m5PII-Nc9Pw
  http://www.youtube.com/watch?v=PPGR_An31bQ
  מכיר את הקטעים האלה של אביב נוימן ותזמורת הפחם?

 31. גיאחה אני גם בדרך לקנות אותו היום.
  בתור אחד ששומע ומאוד אוהב מוזיקה ערבית קלאסית לגווניה, מוזיקה עיראקית היא בעיני הקשה מכולן- היא כבדה מאוד מאוד ומורכבת לכן דודו טסה היה צריך לעשות עבודה רצינית על העיבודים והוא הצליח בזה. כל הכבוד לו ולעוד אמנים (כמו רביד כחלני) שמחזירים את המוזיקה המדהימה הזאת והופכים אותה לרלוונטית גם היום.

 32. pop הגיב:

  מאיפה שמעתם שאביב גדג' מתכוון להוציא דיסק השנה?
  אני מחכה לנעם רותם, רני שחר וגבריאל בלחסן. יהוא כבר יצא 🙂

 33. מונטל הגיב:

  איך אפשר בלי אביב גדג'??

  ונדב אזולאי??

 34. זיו הגיב:

  טליה אליאב פשוט נפלאה

 35. שגית הגיב:

  שני/אחרון/אוקטובר בהופעת השקה שתכריז על מכירת הדיסק בחנויות בחמישי הקרוב בתיאטרון תמונע, אורח מיוחד: אביב מארק/ סאבווי סאקרס.
  ב 26.2 השקה ירושלמית ב'קצה'.

 36. melquiadess הגיב:

  טוב מעבר לרשימה שכתבת הזכירו כאן עוד כמה שאני מחכה להם (גדג', רונה, ברי, נעם רותם)
  אבל נדמה לי שגם הפשרות אמורים להוציא דיסק בכורה השנה, אז גם הם בהחלט ברשימה שלי.

 37. כמו רבים פה – מחכה בטירוף לאביב גדג' (ומישהו גם זרק פה גבריאל בלחסן), אבל אני נזהר מאוד מלפתח ציפיות, כי כמו שאנחנו מכירים אותם, אין לדעת מתי באמת תהליך היצירה יגיע לסופו והדיסק יצא.

  מגניב לשמוע שרונה קינן הולכת להוציא דיסק חדש, מקווה לקו יותר רוקיסטי.

  טליה אליאב בהחלט מסקרן.

  ברי סחרוף האליל, אני תמיד סופר את הימים לפני דיסקים חדשים שלו, אבל הסינגל החדש, "העין", גורם לי לחשוש מאכזבה.

  ליעל – אני מקווה שיהיה סט חדש בהופעות של פורטיס, כי זה לגמרי מה שגרם לי להפסיק להגיע. כמה אפשר לראות את אותה הופעה שוב ושוב? (וזה מבנאדם שנוטה להדבק לאמן ולהגיע לכל הופעה)

 38. מיכל הגיב:

  רונה קינן, עמיר לב, נעם רותם, נדב אזולאי.

 39. Omer הגיב:

  יהוא ירון דיסק מעולההה! (:
  עינב ג'קסון כהן אם אני אתעלם מהעובדה שהיא זמרת מדהימה ושרה ממש ממש יפה, היא גם בנאדם מדהים! היא נחמדה, מצחיקה ומאוד אכפתית ואוהבת את המעריצים שלה! לא יצא יותר מפעם אחת לדבר איתה אפילו בפייסבוק היא בנאדם מאוד מאוד נחמד!
  מה שכן הפריע לי פה זה החסרון של שני/אחרון/אוקטובר והקולקטיב! אם אתה לא מכיר כדאי לך אם אתה מכיר חבל שהם לא פה….

 40. שי הגיב:

  פאניק אנסמבל וגבריאל בלחסן.

 41. ליאור הגיב:

  נו, בנאדם, איך לורנה B לא ברשימה הזו??? חרפה!
  http://www.myspace.com/lorenabgood

 42. ברי הגיב:

  ברי סחרוף !

 43. גלי הגיב:

  רות דולורס וייס.. הרגה אותי.. היתה צריכה להוציא חדש בפברואר ונדחה ליוני

 44. yg הגיב:

  סליחה על הבנאליות…‏ פ ו ר ט י ס ‏

 45. pop הגיב:

  מיכל שציינה את "רונה קינן, עמיר לב, נעם רותם, נדב אזולאי" – תתחתני איתי?

 46. יערה הגיב:

  פופ שכתב "נועם רותם, רני שחר וגבריאל בלחסן" – אני אתחתן איתך 🙂

 47. riipliav הגיב:

  מאז שראיתי אותו לאחרונה בהופעה בוער בעצמותיי לרוץ ולרכוש
  את החדש המתקרב של נעם רותם. כולי תקווה שכבר ייצא .
  חוץ מזה אני חושק עד מוות בגבריאל בלחסן חדש ( החלק השני מתוך הכפול לשעבר – אדמה חרבה ) "עתיד" היה רוקיסטי וכסחיסטי , והבנתי שמוקלט כבר מזמן החלק השני – האקוסטי יותר . רק שייצא כבר .
  טוב, כמובן אביב גדג' – שאני ספק אם ייצא בקרוב …
  וגם כמה שגרתיים יותר שילוו אותי בטח מסביבות פסח – ברי, רונה ( רוקיסטי) , אהוד בנאי שצפוי להבליח ולדעתי להבריק בדיסק חדש .
  טוב נו … ושלמה ארצי …
  שבת שלום !

 48. גרוס הגיב:

  יערה שכתבה "פופ שכתב 'נועם רותם, רני שחר וגבריאל בלחסן' – אני אתחתן איתך" – אני אתחתן איתך.

 49. pop הגיב:

  יערה – יש. המייל שלי אצל גיאחה, אני מחכה.

 50. גיאחה הגיב:

  אח, אני מבסוט מאוד מהחתונה ההמונית שעומדת להתחולל כאן.

  לכל מי שרוצה כתובת מייל של אחד מהמגיבים האחרים, למטרות נישואין בלבד, פנו אליי: guyha@haoneg.com

 51. אני הגיב:

  תמר אייזנמן שיוצא אוטוטוטו.
  וגם של רונן גרין, שהאלבום הראשון שלו מתבשל כמו פויקה בשרי על האש שמוציא בנתיים ניחוחות נעימים..

 52. יוסי הגיב:

  אחלה רשימה, כי באמת מטרתה מעולה להכיר שמות חדשים וגם מהתגובות אפשר ללמוד .מי שאני כן רוצה לראות אפרת בן צור האדירה.
  לא רוצה לראות אביב גדג' ולו משום שהציפיה לדיסיק הקודם שלו כמעט "הרגה " אותי וזה היה שווה. אני מוכן לחכות עוד שנה בתמורה לאלבום מצוין נוסף שלו.

 53. דקסטר בוכניק הגיב:

  אממממ…. האיפי השלישי של דה רואו מן אמפייר?

 54. נועה הגיב:

  אני לא מבינה את היציאות על טל כהן שלו. משעמם? חסר פשר? תנמקו. אולי גם אנחנו נחכים.

  ולי אין מה לחדש ברשימה שהרכבתם, אולי חוץ מאיזה פרויקט של סינגולדה שאסור לי לדבר עליו.
  🙂

 55. עידו שחם הגיב:

  יש לא מעט – השני של אד טרנר עם חיזוק של קטאמין, אלבום חדש לאשכרה מתים ששמעתי ממש במקרה להיט פוטנציאלי מתוכו, קיצו עובדים על אלבום חדש למרות שאני לא בטוח מתי הוא אמור לצאת, ואולי לורנה בי יכבדו אותנו באיזה אלבום? צפויה שנה ישראלית שווה פה באינדי.

 56. masha הגיב:

  אני מחכה ל UMLALA וגם ללילי פרנקו, וברור
  פורטיס

 57. זיו הגיב:

  מן הסתם נערות ריינס, הלהקה הכי טובה שפועלת כרגע. וגם נעם רותם וטליה אליאב. וגם מריונטה סול למרות שאין לי מושג אם הם בכלל קיימים עדיין.

 58. ינשוף הגיב:

  תוך שאני מסתכן בסקילה, לא ברור לי איך האלבום הזה אוזכר אך בקושי, על אף שכבר עלה מתוכו חדשיר להאזנה:

  http://www.ehudbanai.co.il/

 59. תמר הגיב:

  לורנה בי כמובן.
  הבנתי שהאלבום יוצא באפריל.

  אהבתי מאוד את היחצנות שעשו להשקה של הסינגל swallow my gum
  http://www.facebook.com/photo.php?fbid=491964325765&set=a.259696495765.149397.259502445765&theater

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *