26 בינואר 2010

ספירת העונג: הזוכים!

חודש וחצי חלמנו למרחקים ארוכים, הזינו וציירנו במילים את ההופעות שאנחנו הכי מפנטזים לראות: מיוז על הירח, סיגור רוס מתחת למים, ניק קייב בסמטה חשוכה, ניקו קייס במיטה – אח, כמה כיף היה לחלום. כמעט 30 סיפורים וחלומות התפרסמו כאן, בערך פי 2 נשלחו, ועכשיו הגיע הזמן לבחור את הזוכים.

phshl9600שלושת הזוכים המאושרים שלנו יזכו כל אחד בזוג אוזניות פיליפס SHL9600 משובחות בשווי בערך 300 שקל, שזה יופי של פרס אם תשאלו אותי, וגם אם תשאלו את הזוכים שלנו אחרי שישמעו בהן כמה שירים.

שלושת הסיפורים הזוכים נבחרו על ידי ועל ידי סמנכ"לית השיווק של פיליפס. לא היה קל לבחור, אבל בסופו של דבר בחרנו בשלושת אלה שהכי הפתיעו, ריגשו והרשימו אותנו.

ללא חשיבות לסדר, הנה שלושת הזוכים בספירת העונג: הופעת החלומות:

טרמינל, ז'ה טם / סתיו פולק רוצה לפגוש, לגמרי במקרה, את מאיר אריאל בשדה התעופה

"סלח לי אדוני, מה… מה אתה עושה כאן על הגג?". הוא הסתובב אליי, פרצוף מחוייך, ראש מלא תלתלים, והקול הכל כך מוכר הזה שענה לי בחצי גיחוך – "קורא איים בזרם, מאת ארנסט המינגווי. תרגם את זה יפה אהרון אמיר…"
לא היה מקום לטעויות. זה הוא. ברגע הזה לא האמנתי למראה עיניי ולמשמע אוזניי – הדבר היחיד שבו האמנתי אמונה שלמה היה שאיבדתי סופית את השפיות.

The who: אורגזמה בדובר / עידו (איש קריות) כהן במסע רומנטי להופעה על צוק

אני מחנה את האופנוע ואוחז ביד שלה, אנחנו רצים ביחד ומתערבבים בקהל, מדלגים בין השלוליות הענקיות. גם רוג'ר דאלטרי דוהר קדימה, עולה על אחד המגברים בקדמת הבמה, שולח ידו לקהל. אני והיא נעמדים על בליטת בטון מקומית. מאחור עולה עשן מכמה מדורות מקומיות, מעל האוקיינוס ענני גשם מתקדמים.

העזרה של נעם רותם בדרך / קלוד אזולאי מקבל עזרה צבאית ממקור לא צפוי

אבל בשמירה ההיא הייתי רוצה לראות משהו אחר, את נעם רותם שר רק בשבילי בעמדה הצפונית של המוצב. מתוך מפלצת בטון מוארת ניאון, בטוחה מבחוץ אך קלסטרופובית מבפנים, לשמוע אותו חצי פורט חצי מכה על הסטרטוקסר האדומה. גם המפלצת הייתה נחה לרגע, מקשיבה לו איתי.

sfiratbarתודה עצומה לכל מי שחלם וכתב, שלח והשתתף, וסליחה גדולה מאלה שהסיפורים שלהם לא הספיקו להתפרסם. תודה עצומה גם לפיליפס על האוזניות ושיתוף הפעולה, ולאילן שגרם לכל זה לקרות. מחיאות הכפיים שבתמונה מגיעות כולן – לכם.

לקריאת כל הקטעים שהשתתפו ב"ספירת העונג: הופעת החלומות"

9 תגובות על “ספירת העונג: הזוכים!”

 1. אוקיי אשאיר הגיב:

  אם זה אומר שלא אקבל יותר את השעמום הזה בדוא"ל… תענוג – מגניב לזוכים.

 2. מישה הגיב:

  לא אמרת שיהיה אפשר להצביע לקטע האהוב ולזכות באוזניות גם אם לא שלחנו קטע לתחרות?
  (זאת שאלה רטורית, התשובה היא כן. אמרת)

 3. גיאחה הגיב:

  אכן אמרתי, וקיוויתי, אבל לצערי זה לא הסתדר בסוף 🙁

 4. ג'וס הגיב:

  אוקיי אשאיר –
  את הטוקבקים תשאיר ל- Ynet.
  זה בלוג של מישהו שטורח עליו הרבה, ולא כתבה באתר של חברה מסחרית.
  אתה לא רוצה לקבל מיילים, תבטל את ההרשמה שלך, ותחסוך מאיתנו את ההגיגים שלך.

 5. מיס בוז'רסקי הגיב:

  מזל"ט לזוכים! בהחלט ראויים ביותר. אני כבר לא זוכרת מי כתבו (ומתעצלת לבדוק), אבל אני אהבתי במיוחד גם את ההופעה ברכבת וההופעה במצפה הכוכבים בגבעתיים.

  היה אחלה פרויקט גיאחה, נהניתי להשתתף.

 6. Andrea Domino jr הגיב:

  היה מהנה לקרוא. על אף שאהבתי יותר את הסיפור על לאונרד כהן מאשר כל סיפור אחר, אולי חוץ מאשר האחרון שפורסם.

 7. אורנה הגיב:

  אשאיר הי,
  תגובה לא נחמדה בכלל. לא יפה וגם לא נאה !

 8. דורית הגיב:

  בחירות לא רעות, למרות שהסיפור הזוכה שלי ביי פאר היה דווקא זה עם גלעד שליט עם ההופעה של ההאלבום הכפול. הוא היה הכי מרגש והכי מעורר מכולם. גם האחרון היה גאוני.
  שניהם למעשה יצאו מהקופסא של לתאר הופעה (אחד לקח את זה למימד הציבורי ואחד למימד האישי), בניגוד לקטעים שזכו שהיו טובים אך פחות מקוריים.

 9. ירון הגיב:

  הייתי נותן לאחרון את הזכייה (למרות שהוא לא הופעה אמיתית), אבל אחלה פרוייקט – תודה רבה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *