2 ביוני 2011

11:11 – הזמנה להצעת הרצאות

עבר לא מעט זמן מאז ה-11.11.2010, אז ערכנו* את ערב 11:11 הראשון בהצלחה רבה ב"בית ליוויק" בתל אביב. הגיע הזמן לאירוע השני בסדרה!

בקצרה, למי שלא היה כאן בפעם האחרונה, מה זה 11:11?

או, טוב ששאלתם! ה-11:11 הוא ערב מיוחד של הרצאות קצרצרות לאנשים סקרנים, והוא כולל 11 הרצאות ברצף, כל הרצאה בת 11 דקות בלבד. הדוברים מגיעים מתחומים שונים מאוד זה מזה (בערב הקודם היו לנו קומיקס, מוזיקה, פרסום, משחקי תפקידים, צילום ועוד), ובעצם אין תחום שלא נכניס לערב הזה, כל עוד הוא עונה על הדרישה הבסיסית והכי חשובה: שיהיה מעניין, ושישלח את הקהל הביתה עם רעיון, מחשבה או נקודת מבט חדשה ומעניינת.

כן, הפקנו לקחים ממכירת הכרטיסים בפעם שעברה (שאזלו תוך זמן קצר, ועל מכירתם לא הודענו כראוי), והפעם יש יותר כרטיסים ויותר זמן מראש לרכוש. עוד נגיע לזה בשבועות הקרובים.

ב-7 ביולי (7.7, אהא) הקרוב יערך הערב השני של 11:11 ואנחנו כבר עובדים על רשימת המרצים. כתמיד, בנוסף לאנשים שאנחנו בעצמנו חושבים להזמין, נשמח להיות מופתעים ולקבל הצעות שלא חשבנו עליהן בכלל – כלומר, לקבל הצעות מכם. למעשה, אנחנו שומרים לזה במיוחד מקומות פנויים בליינאפ.

לכן, אם אתם (או מישהו שאתם מכירים) יודעים לעמוד על במה ויש לכם תחום עניין או עיסוק שיכול לסקרן, להרחיב את דעתנו או לגרום לנו לשבת מרותקים על קצה הכיסא, נשמח מאוד אם תגישו לנו הצעה להרצאה! הכל מעניין אותנו: טכנולוגיה, פסיכולוגיה, אמנות, שפה, מדע, יצירה, גיאוגרפיה… כל דבר.

איך מגישים לנו הצעה?
ממלאים את הטופס המיוחד שפתחנו להגשת הצעות, ועושים זאת עד ה-9 ביוני.

*את הסדרה הזו מפיקים אסף שגיא (דורבנות) ואנוכי. אנחנו ממש סקרנים.

4 תגובות על “11:11 – הזמנה להצעת הרצאות”

 1. נועה הגיב:

  איזה יופי! אני כבר מחכה לבוא לראות
  מתי נדע עוד פרטים? (שעה..)

 2. גיאחה הגיב:

  נועה, אנחנו מתעתדים לפרסם ב-15 ביוני את כל הפרטים במלואם: שעה, מקום, משתתפים, מחיר, הכל.

 3. נועה הגיב:

  יש!

 4. candy הגיב:

  לוקחת ריינצ'ק לפעם הבאה 🙂

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *