31 במאי 2016

קול קורא: אתה נמצא כאן #3

youarehere2b

פורטפוליו (יובל סער) ועונג שבת (גיא חג׳ג׳) מתרגשים להכריז כי בדצמבר 2016 יודפס הגליון השלישי של המגזין העצמאי אתה נמצא כאן. אנחנו עוד יותר מתרגשים להזמין אתכם להשתתף בו.

אתה נמצא כאן הוא מגזין מסעות, המתעניין בסיפורי מסע מכל הסוגים.

בדומה לשני הגליונות הקודמים, גם הפעם החלטנו להוציא מגזין עצמאי, חד פעמי, שירגש אותנו, ויכלול רק כותבים ומאיירים (או צלמים) שאנחנו אוהבים ומקנאים בכישרונם. במילים אחרות: אנחנו מחפשים כותבים, מאיירים, אמנים וצלמים לגיליון #3, שייצא לאור בדצמבר 2016.

כן, אנחנו מודים: המחשבות על אתה נמצא כאן #3 התחילו לדגדג כבר בזמן העבודה על הגיליון השני של אתה נמצא כאן, וכבר אז הבנו שאנחנו יוצאים למסע הפוך בזמן: הגליון הראשון של אתה נמצא כאן עסק בעיקר ביעד של המסע. הגיליון השני הציג טקסטים ודימויים על דרכים, על הדרך אל (מקום גיאוגרפי, או כל יעד אחר), על המסע ולא (או לא בעיקר) על המקומות שאליהם מוביל המסע. הגיליון השלישי יעסוק בהתחלה של המסע, בצעד הראשון, ברגע לפני, ביציאה לדרך, בחוסר השקט ובהתרגשות שמלווים את הרגעים האלו.

זה לא משנה אם זו הפעם הראשונה או הפעם המי יודע כמה, יש משהו יוצא דופן בהתרגשות, באי הוודאות ובתכונה של הימים ושל השבועות שלפני היציאה לדרך – לחופשה, להרפתקאה, למסע חדש, לדרך לא מוכרת, למקום אחר. וזה לא משנה אם זו דרך פיזית אל יעד אקזוטי או עיר אהובה, או דרך מסוג אחר, כמו זו שאנחנו מכריזים עליה ממש עכשיו – הדרך אל הגיליון השלישי של אתה נמצא כאן.

זה הנושא שסביבו אנחנו מזמינים אתכם לשלוח לנו חומרים: היציאה לדרך.

מה, איך ומתי לשלוח?
כותבים: שילחו לנו תקציר, אבסטרקט או מובאה קצרה מהטקסט, עד 200 מילה. פרוזה (פיקשן או נונפיקשן) בלבד. הקפידו לשלוח רק חומרים שרלוונטים בעיניכם לנושא הגליון.
מאיירים, אמנים וצלמים: שילחו לנו לינק לפורטפוליו או עבודה ספציפית שתרצו להגיש.

פניות יתקבלו עד 30.6 בלבד לכתובת הדוא״ל שלנו: now@youarehere.co.il

חשוב: בדומה לגיליונות הקודמים, גם את הגיליון הקרוב אנחנו מוציאים כי בא לנו ליהנות, בלי שמישהו יגיד לנו מה לעשות, בלי מו״ל שיכתיב לנו קו מערכתי או עיצובי, בלי מחשבה שנרוויח מזה משהו – חוץ מכיף גדול. אם אתם באותו הראש – אנחנו כאן – ואם אתם מכירים מישהו שיירצה לעזור במימון ההרפתקה הזאת, שיירצה לתמוך בפרויקט תרבות מקורי ועצמאי – נשמח אם תכירו בינינו.

מתרגשים (!)

יובל סער (פורטפוליו) וגיא חג׳ג׳ (עונג שבת)

youarehere2a

תגובה אחת על “קול קורא: אתה נמצא כאן #3”

  1. זוכמן הגיב:

    אני מעוניין לקחת חלק 🙂
    שלחתי לך מייל…

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *