12 ביוני 2013

שירים משומשים – ההופעות!

אתם לא מבינים מה קורה בחמישי בערב, שזה ממש מחר:
WAITES-WEB450

ערב הופעות חינם בחמישה בארים מעולים ברחבי תל אביב, עם שירים של טום ווייטס בעברית מתוך פרויקט שירים משומשים ועוד?! מה עשינו שמגיע לנו כל הטוב הזה?

מה אני כבר יכול לספר לכם, שלא מופיע בפוסטר היפהפה הזה או באיבנט בפייסבוק?

אולי רק…

 1. שזה קורה ממש מחר! מחר! מחר!!! חמישי בערב.
 2. שהכניסה חופשית! זה הכל בחינם לגמרי, כרטיסי כניסה יעלו לכם 0 שקלים ולמעשה לא יהיו קיימים. פשוט תבואו לשתות כוסית ויסקי במקום שאתם אוהבים, ותקבלו גם הופעה על הדרך.
 3. ששירה ז' כרמל הנפלאה הרימה את הכפפה ואחראית לכל הערב המ-ש-ו-ג-ע הזה. אין כמוך, שירה!
 4. שהוויסקי Ballantines כל כך אוהב את טום ווייטס, שהוא פורש את חסותו על הערב הזה. החיבור הזה די טבעי – ויסקי שחוגג יצירתיות, מקוריות ואינדיבידואליות, וזמר שהוא כל מה שבלנטיינס חוגגים. ואתם יודעים מה זה אומר – הנחות על בלנטיינ'ס בכל הבארים של הפרויקט ועוד צ'ופרים שאסור לי לגלות, אבל החיך האנין שלכם ידע כשהם יגיעו. היי, אם כבר שירים של ווייטס, אז עם ויסקי ביד.
 5. הצעת הגשה: בנו לכם מסלול bar-crawl (או "ביאת-בארים" כפי שקוראת לזה שירה) שיכלול לפחות שני בארים. צאו לנדוד, לשתות ולראות הופעות (שתו באחריות. תיהנו בהופעות ללא אחריות).
 6. שבמקום האייפרונז (א לה רמפה, 22:00) תופיע בלאק בטי.
 7. שההופעות באמת יתחילו בזמן אז אם יש מישהו שאתם באמת רוצים לראות, דאגו להיות שם עוד קודם, לתפוס מקום נוח, להזמין ויסקי באיזי.
 8. שב-2010, כשהשקנו את "שירים משומשים", עשינו ערב הופעות כפול באוזןבר שהיה סולדאאוט מטורף. מאז שואלים אותי אם השירים האלה יעלו שוב על הבמה, ואני סוף סוף יכול להגיד: כן! אבל אז גם להגיד: וזו אולי תהיה הפעם האחרונה, אז אם חיכיתם לשמוע את זה לייב, יש לכם הזדמנות אחת (כלומר חמש, אם אתם זריזים).
 9. שהמרסנד זה בבן יהודה 70 (שזה פינת פרישמן);
  שהמרגוזה זה ברבי יוחנן 3 ביפו (שזה שוק הפשפשים);
  שהמיין בזאר זה בעולי ציון 7 (שזה ממש ליד המרגוזה);
  שהפסאז' זה באלנבי 94 (יורדים במדרגות מהרחוב);
  ושא לה רמפה זה ברח' העמל 21 (שזה בבנייני המלאכה האלה בשוקן, מאחורי בניין הארץ).

ניפגש שם!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *