14 בספטמבר 2010

הום טור: שלומי שבן ניגן אצלו בבית, אצלו בבית

[פוסט מסחרי, כחלק ממבצע "מכבי הום טור"!]

התחרות נגמרה וההופעות התחילו, ואוהד פלזנשטיין מכפר סבא זכה להיות הממזר בר המזל הראשון שאירח את ש"ש להופעה אינטימית אצלו בבית בכפר סבא. ויש לנו כבר תיעוד משמח מההופעה, שבעיקר מצמק לי את הלב על כך שלא הייתי שם:

וכה מספר אוהד:

חזרתי לא מזמן מטיול אחרי צבא מאוסטרליה וניו זילנד ואני מתחיל ללמוד השנה באוניברסיטה. זה גם מצבם של כמעט כל החברים שהגיעו אלי לסלון. כולנו היינו יחד בצופים ונשארנו חברים עד היום. אנחנו חבורה של 15 איש.

חוץ מזה בבית שלי כולם מנגנים, אבא שלי פסנתרן, אחותי גם ויש לה תואר במוזיקולוגיה. אח שלי גיטריסט ואני מנגן בערך על הכל, בעיקר בבס וקונטרבס לאחרונה. כל האחים שלי ואני מתים על שלומי שבן אז כשסיפרתי להם שזכינו הם היו בשוק טוטאלי ששלומי יבוא אלינו הבייתה וינגן על הפסנתר שלנו, שגם ככה לעיתים קרובות הוא מתורגל בשירי שלומי שבן.

באמת באופן גורף כולם ממש היו מאושרים מההופעה וציינו שמבחינתם זה היה ממש אירוע רציני בחיי החבורה ואין שום סכנה שהוא יישכח.

והבאים בתור הם יהל וגל מירושלים, שאני אישית שמח מאוד שהם אכן נבחרו וזכו, כי הם שלחו את אחת התמונות הכי טובות שראיתי בסליבפייס, לייק, EVER:

6 תגובות על “הום טור: שלומי שבן ניגן אצלו בבית, אצלו בבית”

 1. גרבולון הגיב:

  מישהו בכלל שותה בירה מכבי?

 2. יינון הגיב:

  לא, זה חרא של מיץ.

 3. kavod הגיב:

  חייב לציין שגם אני זכיתי להיות בהופעה בסלון אצל הזוכה השלישית^_^
  והיה מדהים

 4. זה מאוד משמח, הדבר הזה.
  ולייק על שם הפוסט. 🙂

 5. קוטראי הגיב:

  מקווה שאחרי שגל ויהל זכו, הם יטרחו ויקנו עותק מקורי של הדיסק שבתמונה. להכין לעצמך עותק של הדיסק המקורי, עם הדפסה של העטיפה והכל, ולהצטלם איתו ככה – זה קצת להשתין מהמקפצה.

  ובכל מקרה, אחלה דיסק (יש לי אותו מקורי, כמובן…), ואחלה תמונה.

 6. נלי הגיב:

  אולי יתפתח מהרעיון הזה טרנד חדש… אמנים שמופיעים בבתים לפי הזמנה 🙂

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *