4 בנובמבר 2009

למה אין היום עונג שבת?

ובכן.

אם נכנסתם בימים האחרונים לעונג (או לאתרים אחרים במשפחת העונג), בטח שמתם לב שחלק מהדפדפנים (פיירפוס, כרום) מתריעים עליו כאתר זדוני, ואצל חלק מהגולשים, למרבה המזל לא כולם, אפילו זינק בבהלה האנטיווירוס.


מיד אחרי שנתגבר על ה"ווירוס", נלך לאכול גלידה

אז המצב הוא כזה. חלק מאתרי משפחת העונג נגועים בקוד זדוני שדי נפוץ בוורדפרס לאחרונה, למרבה הצער. הצד החיובי של שכיחותו הוא שאנשים רבים התמודדו איתו ויודעים איך לנקות אותו.

לכן, ביום שישי בבוקר אתיישב מול המחשב ואפתח את מסך העריכה של העונג, כרגיל. לשם שינוי, לא אכתוב את העונג כבכל שישי, אלא אשב עם ירון, בחור שמבין דבר או שניים בעניין, ואנסה כמיטב יכולתנו המשותפת לנקות את כל אתרי העונג לדורותיהם.

תופעת הלוואי היא שלא יהיה עונג שבת בסוף השבוע הזה. עצתי היא: אל תיכנסו לעונג עד מוצ"ש. כשהעונג יהיה נקי אוציא הודעה באתר, אז כדאי מאוד – אם אינכם רשומים עדיין – שתירשמו לעדכונים במייל או עדכונים ברסס. כך תדעו כשזה קורה. ובכל מקרה, אל תגלשו באינטרנט בלי אנטיוירוס, זה כמו להזדיין עם אלף זונות בלי קונדום. אפילו פחות כיף. אני ממליץ על האנטיוירוס הזה.

בצד החיובי של הדברים, עשר משאלותיהם המעולים נשלחו להאנה האקלברג, ושניים מכם אפילו זכו בכרטיס להופעה! השניים בני המזל הם שירה ז' ואלכסיי. התחדשו, חברים, ובדקו את המייל!

בינתיים, אתם מוזמנים לשלוח לי תנחומים, לינקים ותמונות שלכם ושל יקיריכם בוכים ליד מסך המחשב – למייל שלי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *