7 בינואר 2010

ספירת העונג: כשניקו תפסיק לנגן

[מאת: Betty]

sfiratbarNeko Case. רק השם על הצג מעביר צמרמורת.
תראי ניקו, אני לא כועסת. אני יודעת שלא יכולת להישאר. ובכל זאת, הזכרון עדיין קצת צורב.

לא עבר הרבה זמן מאז הביקור שלך, אולי כמה חודשים. השמש היתה קיצית עדיין, השיער שלך אדום מאוד. חלפת במכונית פתוחה ולכמה שניות לא הרגשתי את הלב שלי פועם. באת בג'ינס ולא נשארת איתו הרבה זמן. לבשת גם גופיה שחורה, איזה צמיד או שניים. רק עיפרון שחור כי איפור הרי לא הקטע שלך. גוד דאם, היית סקסית.

נסענו לים כי רצית וכי אני רציתי שתהיי מאושרת. וגם קצת כדי להראות לך את עצמי; מכאן באתי, זה המקור שלי, מדהים שאת כאן איתי. ישבנו עם רגליים במים ולא ממש דיברנו כי ידענו שעוד מעט תשירי את הכל וסוף סוף אבין.

באותו ערב נכנסנו לחדר המלון שלך וידעת להיות מפתה ואסרטיבית. מה את צריכה בשביל זה, בעצם, כלום חוץ מהגיטרה שלך והקול שלך. שרת שלובת רגליים על המיטה בתוך כל העיצוב ההייטקי הזה והצפת את החדר באמריקנה, ואני שחיתי בקול שלך, עד שהפסקת, ורק קול הנשימות שלך והחיוך שלך נותרו. אבל כשהתחלנו לגעת הכל התחיל שוב אצלי בראש, מדבריות עצומות ושמש חמה, דיבור איטי וקקטוסים, שמיים ארוכים ארוכים וערבים לחים על המרפסת. וכן, סקס ומוזיקה יכולים להיות מספקים באותה המידה, והכי מספקים כשהם יחד, ורציתי להימלט מקלישאת האורגזמה המוזיקלית, אבל לא נתת לי.

כמה את יפה, ניקו, רציתי להקדיש לך את These Days של ניקו ההיא, אבל זה כבר לחלום אחר.

לכל הקטעים שפורסמו ב"ספירת העונג: הופעת החלומות"

phshl9600מהי הופעת החלומות שלכם? קפצו להזמנה לספירת העונג ושלחו את הפנטזיה שלכם. ספירת העונג תרוץ כאן מדי יום חול עד אמצע ינואר, ושלושה מהכותבים יזכו באוזניות פיליפס שכאן בתמונה מימין. יש גם תקנון, כמו אצל הגדולים. רוצים עוד? באתגר האוזנית של פילפיס במאקו יש גם כרטיס זוגי להופעה באירופה. עקבו אחרי הטוויטר של פיליפס ישראל כדי לא להחמיץ עוד הפתעות, ואחרי הטוויטר שלי כדי לא להחמיץ את השטויות שאני כותב שם.

תגובה אחת על “ספירת העונג: כשניקו תפסיק לנגן”

  1. keren הגיב:

    מקסים!
    יכולתי לדמיין אותה, את המראה שלה, את החדר במלונית…

    אהבתי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *