25 במרץ 2008

ספירת העונג: Chain reaction

זה בוקר ואני הולכת לאט. יש לי משהו כמו 10 דקות בקור, עד לתחנת המטרו הקרובה, לוחצת על הפליי.

אני עוברת על פניהם, הם זורקים לסל במגרש חניה עייף מרגליים מתרוצצות. זקן חולף על פניי, אני מוציאה עדשה ומתעדת את ההליכה הכפופה הזו, שכל יהבה מושלך על מקל העץ המתופף על המרצפות. התיפוף מתחיל והיד שלי ממוללת נייר טואלט שנשכח במעיל הצמר השמור לחורפים בחו"ל. אני בולעת את הרחוב בעיניים. פחי זבל, חלונות, שלטים, חנות מכולת ומיץ טבעי ליד חנות בדים ישנה, הנה השלט למטרו. הזמן מחושב ואני יודעת שתיכף השיר יתחלף ויהפוך למשהו אחר לגמרי, שתופס אותך מאחורה בצוואר בלי שציפית. אני בדיוק יורדת את המדרגות ומגיעה לתחנה שלי. הקול הוא קול מהפנט בחשיכה המעומעמת הזו של למטה. אני מביטה באנשים וסוגרת עוד פריים, ועוד אחד, רק ליתר בטחון, שתפסתי את הרגע הזה.

על הכתפיים יש לי תיק כבד מדי לעמידה ממושכת ומתחיל להיות לי חם מההליכה המהירה, אבל אני כבר נסחפת עם השורה האלמותית "Put your face on mine; what I feel is what you'll feel – it's a chain reaction ", אותה אחת שמהווה פתיח מושלם לדיסק הזה, שאני שומעת כבר שלושה ימים רצוף.
בדיוק כשחושבים שנגמר, מחכה עוד אנקת בקשה אחת – לתת לכל הסיפור הזה של "תגובת שרשרת" עוד צ'אנס.

דלת הרכבת נסגרת מאחורי.

עוד חצי שעה בדיוק כבר אתרוצץ בעבודה, אסמס קצת לארץ, אשתה איזה סנגרייה בחושך ואחרי עשר שעות בחוץ אחזור בחזרה למלון ואלחץ על פליי, שיר מספר אחת.

Cloud Cult – Chain Reaction
מתוך האלבום The meaning of 8, משנת 2007

[מאת קנדי]

ספירת העונג: כל הקטעים

תגובה אחת על “ספירת העונג: Chain reaction”

  1. דנה פרנק הגיב:

    זה הקטע שהכי מצא חן בעיניי בספירת העונג עד כה. אני ממש מחכה בקוצר רוח שהשיר יירד עכשיו… 🙂

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *