27 ביולי 2006

ספירת העונג: Interpol

[כותב: יובל]
מה זה ספירת העונג? הסבר בראש הבאר השמאלי.

אני קורא לעצמי חובב מוזיקה ב-hold, שזה לצורך העניין חובב מוזיקה בהילוך שני. אני לא מחפש בנרות, פשוט נתקל פה ושם, ומחכה לחברים שיתקשרו בהיסטריית "אתה חייב לשמוע את…". זה מה שקרה לי עם אינטרפול. הפתיח היה "Say Hello To Angles", מהאלבום הראשון, שזו פתיחה קצת לא בריאה, מסוג השירים שרק בשמיעה החמישית אתה מבין למה הוא יצירת מופת. אבל זה המשיך עם "Obstacle 1" והקליף המטריף וסטלה שצוללת למעמקי הדיכאון. למזלי הכרתי אותם מעט לפני היוולדו של האלבום השני – Antics, אז לא הייתי צריך להוריד בנשיכה את האגודלים שלי בציפייה למוצא פיהם של האורקלים ממנהטן.

שלוש נסיעות לארה"ב, מתוכן שתיים לניו יורק בשנתיים וקצת, שלוש נסיעות של חיפושים נואשים אחר כרטיסים (הנסיעות מהעבודה אמנם, אבל באמת שחיפשתי כרטיסים בטירוף), אחר להקות חקייניות, אחרי משהו שיספק לי טיפה מהמתוק מתוק הזה. הבובה המרושעת הגיעה ("Evil" מ-Antics), ושלחה אותי לחיתוך בהונות לקראת האלבום השלישי, אבל אז הגיעה הידיעה: ב-2007 אלבום שלישי!
בינתיים אמשיך לשמוע ברפיט את "C’mere" ואקווה לישועה בצורת כרטיסים לסינרמה עם הכיתוב "אינטרפול בארץ – אזיקים are optional", ובא ליובל גואל.

להורדה: "Evil" בהופעה בלונדון, 2004 [גיא בחר כי יובל לא אמר איזה שיר הוא רוצה]

[ביקורות בשרת העיוור | קנייה במוזיקה נטו | אתר בית]

10 תגובות על “ספירת העונג: Interpol”

 1. שגיאB הגיב:

  מי זה הגיא הזה שכל הזמן מתערב לאנשים בספירה שלהם?!
  🙂

 2. אמא של ג'חנון הגיב:

  להקה גדולה ומשובחת, יותר טובים מהאדיטורז ששווים לתחת! ומי שיעיז להגיד "ג'וי דוויז'ן" מסתכן בהשוואתו לחרסונסקי, אז ריספקט ליובל שלא עושה השוואות! ככה מדבר מי שמבין.

 3. טוויגי הגיב:

  גם אני הייתי יותר משמחה להיות בהופעה שלהם ולו רק כדי לבדוק שהסולן שלהם לא מעלה באוב את איאן קרטיס לפני ההופעה..:-)

 4. טוויגי הגיב:

  ואני אסתכן בהשוואות לחרסונסקי,או כל דבר אחר..
  ג'וי דיוז'ן היו קודם,הקול הזה כבר נשמע..זה לא גורע מאינטרפול.

 5. goraly הגיב:

  בחירה מצויינת,

  אני זוכר שהייתי בלונדון כשהם הופיעו, באתי שאנן בלי כרטיס. הספסרים רצו פי שלוש אז וויתרתי.
  ואני שואל אתכם: מה יותר פשוט, להחזיר את הזמן לאחור או להביא אותם לארץ?

 6. יובל הגיב:

  במצבנו, להחזיר את הזמן לאחור יהיה הרבה יותר פשוט

 7. yots הגיב:

  כן כן כן כן
  למרות שהופתעתי שיובל לא התאכזב מהאלבום השני, הייתי מוכר רבע מהנשמה שלי כדי שיגיעו לארץ. (אני בכל זאת צריך להשאיר קצת נשמה למכירה בשביל להקות אחרות)

 8. יובל הגיב:

  טוב, הרגע הוקפצתי למלואים, אני מקווה שכפיצוי אני אגלה שאינטרפול באים (אבל רק כשאסיים עם כל הקקי, ולא לפני כי אז זו סתם התעללות)
  תסכול מוביל לתוקפנות! 🙂
  תעשו חיים

 9. cutiepie הגיב:

  מעניין איך גיא הכיר את השיר המעולה הזה…

 10. עידו שחם הגיב:

  ספירה מבולבלת לגמרי. כבר לא ברור אם ספירת העונג זה באמת לספר למה להביא אמן לארץ, או סתם המלצות לאמנים אהודים. בכל מקרה, כל וידאו ברשת ובטלוויזיה של אינטרפול בהופעה איכזבו אותי כי הם לא מצליחים להיות הדוקים וליצור את הסאונד העוצמתי כמו באלבומים שלהם אלא נשמעים על הבמה כמו חובבנים שמנסים בעיקר לא לפשל. אם הם יגיעו לארץ זו ודאי תהיה במילה אחת: אכזבה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *