30 באפריל 2008

דיסק במתנה: Monotonix

Monotonix, הלהקה הישראלית הכי פרועה בעולם, מוציאה EP חדש בחו"ל וגם אצלנו, ולכם מחכים כמה עותקים. רוצים? קראו עוד!

(מומלץ להציץ בגירסה הגדולה פה)

בעונג האחרון כבר הצהרתי ברבים שלדעתי, Monotonix עומדים לכבוש את ארה"ב בסערה. למעשה, קצת רימיתי – הם עושים את זה כבר עכשיו. באמצעו של סיבוב הופעות ממושך, מפרך ומטורף בארה"ב, שכולל הופעה אנרגטית ופרועה מדי יום, מוצאים שלישיית המונוטוניקס (יונתן גת על גיטרה ואפרו, חגי פרשטמן על תופים ושפם, עמי שלו על מיקרופון, שפם ושיער חזה גברי) זמן להוציא EP ראשון בארץ הרוקנ'רול. Body language, שכולל שישה שירי רוקנ'רול רזים לפרצוף, יוצא בלייבל האינדי המצוין Drag City, שאחראי גם לאלבומים של ג'ואנה ניוסם, סמוג, בוני פרינס בילי, ברודקאסט, Espers, Papa M ורבים אחרים. כבוד! בארץ הוא יצא בו זמנית דרך Earsay של האוזן השלישית.

"סיר לוהט של זיעה ודיסטורשן", כפי שהכתיר אותם בן שלו מ"הארץ", היא הגדרה מצוינת להופעות שלהם: חגיגה ניהיליסטית פרועה של שבירת כל המחיצות בין אמן לקהל, בין הופעת רוק למופע תיאטרון, בין כל מה שהכרנו בהופעות רוק לכל מה שיכול לקרות בהן. המונוטוניקס לא מאמינים בבמה, הם מאמינים בקהל ומופיעים בתוכו: התופים זזים ממקום למקום תוך כדי הופעה, עמי שלו נתלה מהתקרה, מטפס על אנשים, עומד על התופים, חברי להקה מורמים על כפיים שמחזיקות את תוף הבאס (מישהו מלמל 'גוגול בורדלו' מתחת לשפם?), הסנר בורח לפרשטמן מתחת לידיים, חברי קהל אקראיים מתופפים על המצילות או מודבקים לחברי להקה – ההופעה חייבת להימשך. אם לא הייתם בהופעה עדיין, מספיק רק לראות כמה עדויות ביוטיוב כדי להבין כמה מטורפות ההופעות האלה. איך כתב אחד המשתמשים ביוטיוב? "Imagine a combination of Black Sabbath, Iron Butterfly, and Borat- and you're getting close."

אבל איך מעבירים אנרגיות, פראות וספונטניות כזו לדיסק, להקלטה שככל שמקשיבים לה יותר כך הספונטניות והראשוניות שבה הולכות ונעלמות?
ככה:
Summers & Autumns [הורדה]
[audio:https://haoneg.com/earsay/02_Summers_and_Autumns(2).mp3]
Body Language
[audio:https://haoneg.com/earsay/03_Body_Language(2).mp3]
"הגרסאות החדשות יותר משוחררות, יותר אנרגטיות, אפשר לשמוע את הזיעה", אומר יונתן גת בראיון ל"הארץ". וזיעה היא מרכיב בסיסי ברוקנ'רול.

ביום שישי הזה הם מגיעים להופעה מטורפת אחת בלבד בברזילי לפני שהם חוזרים לארה"ב. זה יקרה בשעה 21:00 ("בטח יתחיל באחת עשרה", מוסיפה אשת הקשר האלמונית שלנו), יעלה 40 ש"ח ותחמם להקת אכזבות'. לצערי לא אוכל להגיע אבל גאד דמט, תדווחו איך היה!

מה צריך לעשות כדי לזכות בעותק?
השאירו תגובה. זה כל מה שנדרש מכם (אם רוצים להיות יצירתיים, אתם יכולים לספר על ההופעה הכי מטורפת שראיתם. אם לא ראיתם, אפשר להמציא!). הקפידו להשאיר את כתובת המייל שלכם בשדה המתאים (אל תדאגו, היא לא חשופה לאיש מלבדי), והזוכים, שייבחרו אקראית, יקבלו במייל הודעה על הזכייה והדיסק יישלח אליהם אחרי שיספקו במייל-תשובה את כתובתם. איזה כיף לקבל מתנות! ותודה גדולה ל-Earsay!
[שם הזוכים יפורסם ב"עונג שבת" של יום שישי]

נ.ב. ווא-ווא, חכו שתראו מה הדיסק הבא שאחלק פה… ~מחכך ידיים בהנאה~

76 תגובות על “דיסק במתנה: Monotonix”

 1. ערן הגיב:

  ההופעה הכי מטורפת שראיתי היתה כשילד בהוסטל שעבדתי בו נכנס להתקף פסיכוטי!

 2. רוזה הגולשת הגיב:

  ההופעה הכי מטורפת שראיתי: הפיקסיז – בירמינגהאם 2004. אני וחבר עמדנו ממש מקדימה בתוך המוש פיט. אנשים נפלו על השני ויצאו מדממים מהאף ומעוד כל מיני מקומות. בסופו שלו דבר פרשנו קצת אחורה, אבל זה עדיין היה קשה.

 3. חייקיל הגיב:

  אני רוצה. ולא יצירתי.

 4. הטרמיט הגיב:

  לא הכי מטורפת – אבל הכי מהפנטת – תופס?
  שבוע שעבר – סאב קוץ' מילגה. לי טרפון. זכה, משוחררת, נעימה. ושירים איריים.
  קצת כמו לגלות את אמריקה, רק בלי רגשות האשם על האינדיאניים.

 5. א' נדב הגיב:

  ובכן זה לא כל כך מקורי אבל ההופעה הכי מטורפת שראיתי היתה של המונוטוניקס… הפעם הראשונה שראיתי אותם. זה היה כשהם חיממו את בוני "פרינס" בילי בפטיפון. לא היה לי מושג מי הם ולמה לצפות. והפטיפון זה מקום מאוד קטן וכשעמי התחיל עם השטויות שלו לא היה ממש לאיפה לברוח… בקיצור, היה אינטנסיבי.

 6. נועם חמו הגיב:

  תקשיבו כבר לפריימס! אתם לא קולטים שהם מעולים??

 7. אור ברקת הגיב:

  לא הצלחתי למצוא מטורפת אז אלך על ההופעה המשעממת ביותר שראיתי – רדיוהד בסינרמה. אם אני לא טועה זה היה קצת לפני יציאת kid a. ההופעה הורכבה בעיקר מחומר ממנו. זה היה מרדים, מאוד מרדים. וגם clinic שחיממו אותם לא ממש עשו לי את זה.

 8. נירג הגיב:

  זה ממש לא מקורי,
  אבל בתור איש פריפריה
  ההופעה הכי מטורפת שראיתי הייתה איגי פופ!

 9. אמיתי הגיב:

  ההופעה הכי פרועה שראיתי הייתה הביסטי בויס ביפו. פאקנ-שיט איזו הופעה זאת הייתה

 10. המונוטוניקס הופיעו בשנה שעברה ביום הסטודנט תל אביב. משום מה, בעוד שכל שאר ההרכבים הופיעו על אחת משתי הבמות מתחת לכיפת השמיים, דווקא את המונוטוניקס החליטו למקם בלובי השקט של בניין מקסיקו. מהר מאוד קלטו האחראים את הטעות בשיבוץ – תוך רבע שעה שבמהלכה עמי רקד על ובתוך פח זבל, זרק את פח הזבל על הקהל שזרק אותו בחזרה (כולל תכולתו), זינק על אנשים, הצית את מצילות התופים ששיגרו תוך כדי נגינה ניצוצות לכל עבר וניסה להצית את עצמו. זה הספיק לאבטחה, ואחרי אולי 15 דקות של הופעה נותק החשמל. כאן התחיל החלק הקורע באמת של ההופעה, עם סאגה בת ארבעים דקות של נאומי מחאה נלהבים, שיח הזוי של קומץ הקהל עם האבטחה (כולל הנימוק המוחץ: "אבל באתי מצפת, זה מקום גבוה!!!"), זריקת כלי הנגינה החוצה ואז שוב פנימה, ולסיום התגלה באופק חייל שמיד נישא על כפיים אל מול איש האבטחה תוך כדי צרחות: "הוא חייל! הוא חייל! איך תמנע מגיבור ישראל לראות את ההופעה שלנו???". זה לא עבד.

 11. החציל הגיב:

  אני יצירתי. אבל לא רוצה.

 12. אלעד הגיב:

  אלוהים יודע.

 13. יותם הגיב:

  ישש! זכיתי בדיסק!

  (ד"א – הופעה של אכזבות' + מונוטוניקס בערב אחד = ביקוע גרעין בסיר לחץ אטומי. בלאגן.)

 14. AmiRach הגיב:

  אני כל כך רוצה, וכל כך מגיע לי!
  ההופעה של המונוטוניקס בערב עם דה גירלז הייתה מטורפת לגמרי, אולי הכי מטורפת שהייתי בה, ועוד יצא לי לתופף ביחד עם המתופף, אחרי שהם העבירו(!) את המערכת תופים בחלקים במקרה למיקום המדויק שלי. ההופעה התחילה, ולא הבנתי מאיפה באה המוסיקה כי אין אפחד על הבמה, ואז קלטתי שהבמה היא על הרצפה, איפה שאנחנו, באותו גובה. היה כל כך אדיר.
  חוץ מזה, לי ולסולן יש את אותו שם 🙂

 15. איימי הגיב:

  ההופעה המטורפת ביותר שראיתי היתה של להקת חיל תקשוב בלטרון ביום חיל השריון 2004.

  כאילו, לא, אבל אני אף פעם לא זוכה בשום דבר גם ככה.

 16. עידן הגיב:

  רייג' אגיינסט דה משין בסיטי הול בחיפה
  ביוהזארד ברוקסן
  מנו צ'או בזירת שוורים בפמפלונה

 17. ע הגיב:

  אני עם יעל, לגמרי. וגם המלווינס בת"א. לא יודע אם זה היה *מטורף*, אבל זה היה כבד ומדהים.

 18. giladt הגיב:

  אישהו בהונגריה נכנסתי לבאר אפלולי והיתה שם הופעה קטנה של הרכב רוק עם סולן שנראה כמו פיראט שיכור בלי יד ובלי רגל. טוב, הוא באמת היה בלי יד ובלי רגל, אני גם לא בטוח כמה הוא ידע לשיר כי די מהר הייתי אחרי לא מעט בירות. הייתה איתי גם בחורה אירית שלא הבינה למה הטעם של הבירה שלי שונה משלה.

 19. ליר הגיב:

  אני עדיין לא ראיתי את ההופעה הכי מטורפת בחיים שלי. אבל זה יקרה, בתקווה בקרוב…

 20. נמרוד הגיב:

  ההופעה הכי מטורפת? מונוטוניקס בירושליים עם לבנון. הסאונד היה לא משהו בכלל, אבל עמי הכריח את כולם לעזוב את הכיסאות ולהגיע לצד הבמה, כיסה אותנו בקצף, וגם לתופף קצת יצא לי…

 21. Guy Pie הגיב:

  לא הייתי שם, אבל ההופעה הכי מטורפת ששמעתי מוקלטת היא של סאם קוק מ-63. זה מטורף כמה שהיא טובה.

 22. roro הגיב:

  בלונדון underworld

 23. אודי הגיב:

  NIN

 24. חמוסי הגיב:

  FNM בסינרמה!

 25. יוני י. הגיב:

  הייתי שמח לקבל אחרי שנאלצתי לוותר על ההופעות של אנובה… הופעה של הג'ירפות ’nuff said…

 26. בנימין הגיב:

  ההופעה הכי מטורפת היתה של הבילויים, לא בטוח איזו. כנראה זו שהם עשו בערב יום העצמאות [ואו, כבר עברה שנה?], אחרי העדרות מאוד ארוכה, בלבונטין 7 ימ"ש. אני אישית התפרעתי לגמרי וכמעט התפגרתי שם מזיעה ומחוסר חמצן, וזה היה שווה כל רגע.

 27. בעז הגיב:

  faith no more בשנת 1995 הופעה במועדון קטן בבוסטון שנקרא avalon שילמתי לדורמן איזה 3 דולר שיכניס אותי למרות שכבר מזמן אין כרטיסים וקיבלתי את ההופעה הכי פרועה שראיתי.

 28. אבישי הגיב:

  הופעה הכי מטורפת ממ… ימי ג'ה פאן העליזים, ערב תל אביבי, אמצע שבוע, אני בן 16 בערך, לומד כמה דברים חדשים על חיים בפרט ומוסיקה בכלל, "פרווה חמה" לייב בג'ה פאן, מקום מטורף, תחפושות מטורפות, טקסטים ומוסיקה מטורפים, סטודנטים עושים שאכטות…
  וכמובן גם ההופעה הראשונה שהייתי בה של הבלקן ביט בוקס, ב-3.8.07, כשהבארבי בלי הודעה מוקדמת הפך למועדון ריקודים.

 29. Acid Mothers Temple היפנים החולים האלו. ראיתי אותם מנגנים בלונדון על הכלים הבאים: פרסניפ (נראה כמו גזר לבן ענק), מסרק, פן, השיניים של חברי הלהקה נותרים. על מה הם לא ניגנו: סוס ים, אלקטרודות, חלדעצ (רגל קרושה), קרוקרס (חרא סאונד). הם גם לא ניגנו על בנות יענה ממוזמביק. המוזיקה הזו כשמשודרת דרך דור שלוש וחצי גורמת למיליון ילדים יפנים להקיא סימולטנית בבתיהם. אה כן, והם בדרך לנגן בארץ יחד עם דיויד אלן מגונג!

 30. ינון הגיב:

  הכי מטורף – "mukka", להקה רומנית שהופיעה בערב מיוחד של "רדיו גגארין" בנוטינג היל. הם לכאורה היו מופע חימום לאוי ואבוי, אבל היו טובים פי כמה, היו על הבמה הרבה יותר וגם גרמו לאיזה מאה אנגלים לרקוד ריקודי עם… גדולים!
  או אולי הפוסי של לוסי בערב של הנוער העובד והלומד ב2001, כמעט הולכים מכות עם אנשי ההגברה ולא מוכנים לרדת מהבמה. אנרכיה.

  בקיצור – אני לא אהיה שם, לפחות שתהיה לי טעימה קטנה…

 31. יפתח הגיב:

  ובכן, מתוקף היותי רך בשנים (14, תודה ששאלתם) וגר בבאר שבע, עם הורים שלא נותנים לי לצאת יותר מדי לת"א, לא יצא לי לראות כ"כ הופעות מטורפת. הופעה מטורפת אחת שראיתי הייתה סוף ההופעה המשותפת של המידנייט פיקוקס והגירלז בפסטיבל אינדינגב, אבל הגעתי לשם אחרי שישנתי כמה שעות טובות (1 בלילה, בכל זאת) והייתי עייף וזו הייתה סוף ההופעה. אבל אז התחילו הסטים האלקטרוניים והיה כעף.

  הו, ואני רוצה את הEP, ד"א.

 32. קסטה הגיב:

  MOONCHILD בהיכל התרבות לפני חודש

 33. הילה הגיב:

  אני רוצה רוצה רוצה רוצה דיסק

 34. עמית הגיב:

  ההופעה של דבי ונולי באודיטוריום הקטן בכפ"ס…

  טוב די לא מצחיק

  ההופעה הכי מטורפת שראיתי תתרחש בשבוע הבא עת אני נוסע ללונדון במיוחד לראות , שוב, את ניקייב אחרי הרבה זמן שלא ראיתי.
  אם המערה לא באה אל מוחמד, מוחמד יסע אל המערה

 35. שני הגיב:

  אני רוצה!

  🙂

 36. ירון הגיב:

  דווקא ביום השואה נוכיח לצוררים הבאים לכלותנו שאנו חיים, נושמים ומזיעים!

 37. גיא פ הגיב:

  אני מאוד אשמח לקבל את הדיסק!!

  נראה לי שיש כמה הופעות של פורטיס שלוקחות די בקלות את התואר " ההופעה הכי מוטרפת"…

 38. איתי הגיב:

  היו הרבה הופעות שיצאתי משם ואמרתי בואנה זאת הייתה חתיכת הופעה… בחיים לא חשבתי שאפשר לנגן/לשיר/להצחיק/להתפרע ככה, ולא של אומנים מחול אלא מהארץ. אפילו "רגילים" כמו מאור כהן J.VIEWZ גבע אלון… אבל ההופעה ששינתה את איך שאני מבין מוזיקה ואת הקשרים שלה לגוף ולנפש הייתה בעצם המסיבת טבע הרשונה שלי. אין לי מושג מי ניגן שם או אפילו איפה בדיוק זה היה אבל זה לגמרי פתח.

 39. L הגיב:

  ההופעה הכי מופרכת שהלכתי אליה היתה צילום קליפ לטרי פויזון. היו שם 40 אנשים, מתוכם 35 משפחה וחברים של השלישיה.
  לשם הבהרה, אנחנו לא היינו חלק מה- 35. היה קצת מביך, אבל מאוד משעשע.

  זה היה אחרי תקופה ארוכה שניסינו להגיע להופעה יותר קונבנציונלית, ופשוט לא הצלחנו. אין מה להגיד, היינו נואשים.

 40. nakamir הגיב:

  ההופעה הכי מטורפת שהייתי בה היא noisemass 2007.
  הייתי כותב מאיזה הרכבים קיבלתי את הבום הכי חזק, אבל באיזשהו שלב איבדתי קשר לשמות. אם לא מספיק שזה היה ערב מטורף בכל מקרה, בשבילי זה היה אפילו יותר כי זו הייתה החשיפה הראשונה שלי לנויז (להבדיל מ- dark ambient).

 41. ניימן הגיב:

  ההופעה הכי מטורפת שראיתי? מונוטוניקס כנראה. לקח לי כמה דקות לצאת מההלם.. :]

 42. ניר הגיב:

  הופעה של איזה להקת מטאל בנורווגיה, ממש לא זוכר איך קראו להם, זה היה מזמן ובימים שעוד אהבתי מטאל

 43. פלונטר הגיב:

  ההופעה הכי מטורפת שראיתי היתה כנראה של spinster sister
  בריף ראף.
  כמה עשרות אנשים נדחסו בחלל שמיועד להכיל אולי רבע מהכמות. אנשים נשענו אחד על השני, השעינו את הרגליים על אנשים שהם לא מכירים… אלינור קנטור התפרעה באמצע החדר ושרון נשכבה על הקהל… באמצע ההופעה (בין השירים כמובן) מישהי היתה צריכה לבקש מהאחיות לזוז כדי להגיע לשירותים, שהיו מאחוריהן. היה חזק ביותר.

 44. AshkA הגיב:

  11.9.99

  הופעה שניה, יומיים אחרי 9.9.99, הופעת האיחוד של פורטיסחרוף בסינרמה.
  לא היה ברור מאליו אז שהם יתאחדו וינגנו שוב.
  איזו יופי של הופעה זו הייתה.

 45. אלעד הגיב:

  איגי פופ הכי רוקנרול

 46. סמוזי הגיב:

  אני והחבר'ה אצל שלום חנוך.
  ואומרים שהוא זקן…

 47. תמיר הגיב:

  ראיתי כמה וכמה הופעות בחיים שלי אבל לצערי אף מהם לא הייתה מטורפת!
  בכל מקרה, אשמח לקבל את הדיסק!

  (=

 48. הבוחבוט הגיב:

  כנראה אחת מההופעות של המונוטוניקס.

 49. מיכאל הגיב:

  מישהו שם לב שיש אוקסימורון במה שגיאחה תמיד אומר? "אם רוצים להיות יצירתיים, אתם יכולים לספר על ההופעה הכי מטורפת שראיתם", כשלמעשה זה ממש לא יצירתי לכתוב את מה שגיאחה אומר לכתוב….

 50. רועי הגיב:

  אני רוצה

 51. טל הגיב:

  אני רוצה. ומטורף בעצמי.

 52. ערניקו הגיב:

  faun fables בתמונע, בלי תחרות

 53. רן הגיב:

  אני רוצה!
  וההופעה הכי מטורפת הייתה של פרל ג'ם בספרד!

 54. Davitz הגיב:

  מי שלא ראה את ביל גייטס בהופעה הבלתי נשכחת שלו ("מסך המוות של וינדוס") בבארבי בכ"ס בה ניגן בגיטרת אוויר, לא חווה הופעה מטורפת בחייו, ופיספס! מה לא היה שם? גיק-שיק שופע, זיעה, אנרגיות מטורפות, באגים ופוגו גיקים מטריד. זה הסתיים בבכי. ברצינות.
  בחיי, נדמה היה כאילו בילי שלנו עבר התקף אפילפציה שם על הבמה. אוה, הזמנים הטובים..

  (תודה מראש על הדיסק, מאחד שיש לו יותר מידי יצרתיות לבזבז 😛 )

 55. הקוף מכה בשנית הגיב:

  monkey son of a donkey בגדה השמאלית. חוויה אנתרופולוגית מרתקת

 56. איל הגיב:

  איגי פופ גוהר על מגבר בס בגודל של דירת חדר בדרום תל אביב. דנמרק.

 57. אינקובטור הגיב:

  המונוטוניקס בבי סייד רקורדס בפלורנטין, היה ממש מדהים איך הם פשוט יכולים להופיע בכל התנאים האפשריים שיש, להחריב את המקום(בצורה חיובית) ולגרום לכל בחורה בעת הופעה שלהם להיראות שאפה מהשורה הראשונה, זה היה עוד עם רן שמעוני על התופים ובשלב מסויים בהופעה שימשתי לו מעצור לבייס דראם, זה היה קשה, יצאתי משם עם שרירים שלא ידעתי על קיומם, אבל יצא לי לתופף ונהניתי, עמי שלו שפך עלי בירה, אבל זה בסדר כי זה עמי שלו.

  אכזבות' שעצם העובדה שהם מחממים את המונוטוניקס עושה לי רק טוב גם כן דפקו הופעה ממש מדהימה(בכלל כל הופעה של מונוטוניקס ואכזבות' היא הופעה לא פחות ממצויינת)בגינת שינקין בחנוכה למען ילדים ללא בית, היתה אחלה של הופעה, יוני בן דור מתופף על.

  יאללה מספיק דיבורים אני רוצה את הדיסק הזה!
  זו תהיה מתנה נפלאה לתלמיד תיכון בתקופת הבגרויות שלו!

 58. נועה הגיב:

  twilight singers עם מארק לנגן לפני כשנתיים

 59. לא טירוף לכתוב עליו הביתה.
  אולי בעצם כן, אבל פה זה לא הביתה.

 60. אסף הגיב:

  NIN

 61. אפרת הגיב:

  אני גם רוצה
  אין על פורטיס…..

 62. צ'אק הגיב:

  ההופעה הכי טובה שהיתה לי? היו כמה. אהבתי במיוחד את Children of Bodom שניגנו בשדרות רוטשילד בת"א לפני שנתיים, ככה ספונטנית ברחוב. פול מקארתני בברבי היה חביב, ואיך אפשר שלא לחוש את הלב מעקצץ מ- "מיוז" ו- "סיסטם אוף אה דאוון" במופע מוסיקלי משותף באוניברסיטת באר שבע. הם גם חתמו לכולם, וחילקו חמסות קטנות למזכרת. אבל הכי טובה, פייר? ג'ירפות בצוללת הצהובה.

  סתם. ג'ירפות בכלל לא הופיעו שם.

 63. מתיתיהו א מארלי הגיב:

  את האמת, ההופעה הכי מטורפת, ובעיקר הכי לא צפוייה, הייתה של המונוטוניקס!
  כשחיממו את בוני פרינס בילי… ואני שואל… מה הקשר????!

 64. יותם (אחר, מסתבר) הגיב:

  טוב ננסה

 65. אביב הגיב:

  בהולנד, מה שפורסם בתור כוראוגרפיה ל4 העונות (ויולדי) עם לייב מיוזיק, התברר כסימפולים ולופים חסרי פשר. 4 העונות יוצגו ע"י שלושה רקדנים ורקדנית, ותוך 4 דקות הם נשארו בלי בגדים. בכלל. והתחילו בכל סוג פעילות כוללת נוזלים שמזכירה סקס, אבל לא כוללת סקס. אולי זה נשמע מגניב אבל זה היה מזעזע

 66. סטאבי דאב הגיב:

  ברור שמונוטוניקס. לא מאכזבים אף פעם. ואם למישהו בארץ מגיעה הצלחה עולמית זה להם. מוסר עבודה כזה עולם הרוק'נרול לא ראה מזמן.

 67. עידו הגיב:

  ההופעה הכי מטורפת?
  זה התחיל בהופעה של יום שישי אחרי הצהריים בפאב תל-אביבי קטן. להקה קטנה ועלומה – הרכב קלאסי של גיטרה, באס, תופים וזמר ראשי.
  הכל נראה שליו למדי, הבירה היתה צוננת. צהריים תל-אביביים שקטים ומעולים, טוב, זאת אומרת עד שהמגבר התחיל לעלות באש.

  הייתה קצת המולה, הוציאו את המטף אבל הלהקה יצאה מזה כמו גברים – הם ניגנו תוך כדי, התקרבו למרכז האנשים, הגבירו את הקול והגבירו את הקצב…
  זה היה הזוי למדי, מצד אחד קבוצה של אנשים מתעסקת עם המטף מול הלהבות, מצד שני קבוצה של אנשים מנגנת כאילו אין מחר ובאמצע אני, עם כוס בירה צוננת ביד…

  אמרנו שאפשר להמציא לא? 🙂

 68. אסא הגיב:

  אממ ההופעה הכי מטורפת ?
  נראה לי אינפקציה..
  זה פשוט מצחיק מה שקורה בהופעות של אינפקציה..כנראה שזה לא כמו מונוטוניקס אבל זה בהחלט מטורף..

 69. asaf הגיב:

  שהמונוטוניקס חיממו את בוני פרינס בילי.
  חחחחחחח:)

 70. שני הגיב:

  אני רוצה

 71. מ.צ. הגיב:

  אולי הפעם תורי ?

 72. עידן גל הגיב:

  firewater הופיעו בג'אפן תל אביב-הםה היו קרקס צועני מטורף ובהופעה עצמה היו אנרגיות מוזרות לגמרי, עד היום שאני מאזין לדיסק שלהם השערות שלי סומרות…

 73. ינשוף הגיב:

  קשה לבחור.
  קולולוש, ללא ספק, ותמר המלכה אייזנמן, פאנקנשטיין עם פאנסט (14 איש על במה אחת), פורטיסחרוף, שב"ק ס' בתקופת האלבום הראשון, באדי קאונט בסינרמה, אוי ואבוי במגדל דוד, שי נובלמן, NIN, יוסלס איי.די., פאנקייק, ליידיD, מטאליקה בהופעה הראשונה בארץ, דג נחש כשרק התחילו לצבור הכרה, מעיין הירשביין vs עינב כהן בסינדרום ז"ל, ג'ירפות –
  ואני בטוח שוכח עוד כמה וכמה.

  לך תבחר עכשיו מזה את הכי מטורף, משימה בלתי אפשרית.

 74. אופנה הגיב:

  אין על מונוטוניקס

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *