19 בספטמבר 2006

מתנה לחג: Visiting Hours

רוצים לקבל לחג את האי-פי Sara's april של Visiting Hours? המשיכו לקרוא.
כל השבוע תוכלו לזכות באלבומי אינדי ישראלים משובחים. ההגרלה בשבת!

גם את Visiting Hours [אתר בית], הצמד הירושלמי של נדב ושלי, הכרתי דרך העבודה על אוספי פולארויד. שיר מקסים-להפליא שלהם, "California" (מה-EP הראשון שלהם, אם אינני טועה), נכנס לאוסף פולארויד01 וזכה לתגובות נהדרות, ובצדק. נדב יודע לפרוט על הגיטרה נפלא, והקול של שלי מתוק ונשמע לא מכאן. תוסיפו לזה את השירה באנגלית, ותקבלו צמד שעושה פולק כל כך טוב, שאם לא היו מציינים שהם מירושלים, לא הייתם יודעים שיש דברים כאלה טובים בארץ.

ה-EP החדש שלהם, Sara's April, שזכה גם לביקורת בשרת, נולד כשנדב ושלי נתקלו בשירי המשוררת האמריקנית שרה טיזדייל, שנפטרה בערך חמישים שנה לפני שהם נולדו והתאבדה בגיל 48. הם החליטו להלחין כמה משיריה (באנגלית המקורית). טיזדייל כותבת לא מעט על האביב, ומכאן שם האלבום – אבל לא אביב כפי שאנחנו מכירים משירי רחל, אלתרמן או גולדברג. האביב של טיזדייל הוא עגמומי בדיוק כמו הסתיו:

"The wind is tossing the lilacs,
The new leaves laugh in the sun,
And the petals fall on the orchard wall,
But for me the spring is done.

Beneath the apple blossoms
I go a wintry way,
For love that smiled in April
Is false to me in May. "

ה-EP הקטנטן והיפה הזה יכול להיות שלכם, ונדב אומר שהוא ישתדל לצרף ברכת שנה טובה קטנה ואישית לכל עותק שיחולק. אם לא בא לכם לחכות (או סתם לא עליתם בגורל), אפשר לקנות עותק במוזיקה נטו או בבייסמנט (המשלוח בבייסמנט הוא 7 ש"ח, במוזיקה נטו 14 ש"ח).

אז איך מקבלים עותק מהאלבום הזה במתנה?
פשוט מאוד. שולחים מייל אל visitinghours@haoneg.com ורושמים בו שם מלא וכתובת דואר-ישראל אמיתית למשלוח (אפשר גם לספר לי תחת איזה שם אתם מגיבים בעונג, אם אתם מהמגיבים, ובכלל להוסיף כל מה שבא). לא ייעשה בפרטים שלכם שום שימוש, מלבד שליחת האלבומים למי שיזכה. ההגרלה תיערך ביום שבת. חג שמח!

3 תגובות על “מתנה לחג: Visiting Hours”

  1. שגיאB הגיב:

    ייפ ייפ הוריי!!!

  2. discord הגיב:

    אי.פי. מקסים. מאוד מומלץ.

  3. קליפורניה אכן אחד השיריים המדהימים. נשמע הכי רחוק מפה שאפשר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *