תמכו בעונג שבת

העונג שבת לנצח יהיה חינמי. כדי שהוא גם יהיה מעניין וייראה טוב, אני משקיע מספר די גדול של שעות מדי שבוע בכתיבתו, שלא לדבר על עיצוב ותחזוקה שוטפת ותשלום לשרת האיכסון.

אם אתם נהנים מהעונג, וחושבים שזו לא מילה גסה לתת טיפ למשהו שאתם אוהבים – הנה שתי דרכים קלות מאין כמוהן לעשות זאת.

1. העונג הוא אחלה, אני רוצה לתת לך טיפ!

גבירותי ורבותיי: פטריאון.

איך זה עובד?

פשוט מאוד: אם אתם נהנים מהעונג, אתם יכולים לתמוך בו בטיפ קבוע. לא כמו בקיקסטארטר ולא כמו מנוי של הארץ, אלא כמו טיפ קבוע על תוכן חינמי שאתם חושבים שמגיעה לו תמורה, ורק עליו.

בפטריאון אתם בוחרים כמה לתת לכל פרסום שבועי של העונג (זה שעולה בשישי בלילה, לא כל פרסום של חלוקת אלבומים וכאלה). נגיד 3$, שהם פחות מעשרה שקלים. או פחות, או יותר, כמה שתבחרו. ככה אתם הופכים, פשוטו כמשמעו, לפטרונים של העונג. הוא יתקיים בזכותכם.

וכשיגיע יום שישי עמוס במיוחד אני לא אתלבט אם להכין עונג או לא, כי אדע שיש אנשים שמוכנים לממן את השעות הארוכות האלו, נהנים מספיק ומעריכים מספיק את התוצאה כדי לשים כמה שקלים. ואם לא אוכל לפרסם עונג ספציפי, הפטרונים לא ישלמו על שבוע שלא עלה בו כלום. זה נשמע לי הכי הוגן.

אם זה נשמע הוגן גם לכם,
אם אתם חושבים שגם לתוכן חופשי לגמרי מגיע טיפ,
אם אתם נהנים מהעונג וחושבים שמגיע לי לראות מזה כמה שקלונים בלי להציף אתכם במודעות מהבהבות,
אם אתם רוצים להביע את הערכתכם, אם יש כזו, למה שמתפרסם בעונג כל יום שישי,
אז כאן אפשר לשים כמה מטבעות שאתם רוצים.
ותודה שאתם כאן, ושאתם קוראים. מהפכות לא חייבות להיות מפחידות, הן יכולות להיות גם כיף גדול. בואו ננסה.

2. אני רק רוצה לעזור לך לשלם פחות על האיכסון

העונג הוא לא Ynet, הוא אתר די קטן בסך הכל. אבל האיכסון שלו, כולל תמיכה טכנית כשצריך וכל זה, עולה כ-120$ בשנה. זה לא המון כסף, אבל זה גם לא מעט. Dreamhost, חברת האיכסון שמחזיקה את העונג, מאפשרת לכם לתרום כמה כסף שתרצו, שיילך אך ורק להוצאות האחזקה של האתר (הכסף נכנס ישר לחברה ולא עובר דרכי, אז אני לא יכול לקנות בו גלידה או פיג'מה של סטאר טרק). תודה!