25 באוגוסט 2017

כרטיסים במתנה: Timber Timbre

timbtimb

וואו, כמה שאני אוהב את Timber Timbre, ההרכב הקנדי שיגיע ביום רביעי להופעה בבארבי תל אביב, וכמה יש לי להגיד על האמנות העקמומית והמכשפת שלהם. אבל איתמר ברנשטיין, רעי כאח לי, כתב טקסט כזה יפה במיוחד לפוסט הזה, שאני מרגיש שכל מילה שלי תהיה רק הפרעה. אז אגיד רק זאת: אתם חייבים לבוא להופעה הזו. אם אתם לא מאמינים לי תקראו את איתמר. ואם בא לכם כרטיס בחינם – תגיבו כאן למטה. אליך, איתמר:

מצאתי את עצמי צף בתוך נהר
מאת איתמר ברנשטיין

יש משהו לא פשוט בידיעה שאתה הולך לראות הופעה של להקה שאתה כל כך אוהב. אפשר בטעות לחשוב שזה דבר שמתרחש אצלי כל שני וחמישי, אבל בדיעבד אני מבין – מעטות הלהקות שאני אוהב כשם שאני היום אוהב את Timber Timbre. אולי אף ראוי לחדד – לא רק אהבה רחשתי במרוצת השנים כלפי הלהקה הקנדית, כמו גם יראת כבוד עצומה.

טימבר נכנסו לחיי לראשונה לפני קצת יותר מחצי עשור. בעקיפין, ממש בזכות הבלוג בו נכתבות שורות אלה. זוגתי דאז הייתה עוקבת אחרי "עונג שבת" בשקיקה ואת צלילי הגילויים השבועיים שהצטברו מקריאת שורותיו הייתה משמיעה בחלל הבית הקטן בו גרנו בשכונת פלורנטין. במובן מסוים, ההיכרות עם טימבר טימבר נכפתה עליי, קצת בדומה לאיך שנכפה על מאזין גלגל"צי להכיר בעל פה את ״טודו בום״ – לא היה לאן לברוח מזה. ואכן, בתחילה לא חיבבתי, ואפילו מעט נבהלתי, מן האיטיות והמלנכוליה שבשיריהם, מהחספוס והאפילה הטמונה בסאונד ספק אקוסטי, ספק נובע ממגבר גיטרה תקול שמקומו כבר מזמן בפח. אך עם כל האזנה, כפויה ובהדרגה גם רצונית, נפערו סדקים קטנים שלמדו לקבל בחום את הצליל וההגשה המיוחדים של טיילור קירק ולהקתו הקנדית, שלא רק שגדלו על אוזניי, אלא גם עיצבו מחדש את לבי כרצונם – תהליך שהושלם סופית עם יציאתו של אלבום חדש ב־2014.

"Hot Dreams" שיר הנושא מאלבומם החמישי, שיצא עבור לא־מתעדכן כמוני בהפתעה גמורה וטרף את הקלפים על הסאונד הפולק־בלוזי המוכר, חתם סופית את העסקה. עד כדי כך עד שנוצר אצלי הצורך האובססיבי להשמיעו לכל אזרח תמים שנכלא למכוניתי בשעת נסיעה, תחת הכותרת "השיר עם הסוף הכי גאוני, רק תשתוק ותקשיב". אבל מה שאני רוצה לעסוק בו בהמשך הטקסט הוא הופעתם המיוחדת של הטימברים בארץ – כפי שנחרטה בראשי לפני כשנתיים. לא בניתוח טכני וביצועי, אלא כחוויה רוחנית לכל דבר.

כשם שפתחתי – יש משהו לא פשוט בידיעה שאתה הולך לראות הופעה של להקה שאתה כה אוהב. להקה שאתה רוחש לה יראת כבוד. לראות דבר שהוא כה כבד משקל עבורך, בפורמט החי, זה קצת כמו ללכת לפגוש, אחרי מספר שנים טובות, את אהובתך משכבר הימים. אתה מתארגן, מכוון לשלמות ומתבאס על כל מהלומה לקראת המעמד המרגש ביום החשוב. אבל כשם שכולם כבר יודעים, הדמיון לא ידמה בסופו של יום למציאות, ואכן בתחילת המופע החוויה עוד הייתה קשה.

לקח לי זמן, לצערי, להפסיק להתעסק בזוטות – הזוג המתכנן בקול רם את הסופ"ש העתידי, הצלם המעצבן שדוחף את עדשתו לפני כולם, ושאר סיטואציות מוכרות יותר ופחות שכמו נשלפו מיומנו של שוחר הופעות. אבל אז זה קרה. וכשאני אומר "אז", אין לי באמת מושג לומר מתי. אבל רגע אחד, בפתאומיות מוחלטת, מצאתי את עצמי צף בתוך נהר.

זרם התחיל לנוע בצניעות ובעומק רדוד, מספיק על מנת לשחרר רגליים ולהיסחף בדרכו. לפתע נגלים עולמות חדשים. המים נעשים עמוקים וכבדים, הצמחיה שבגדות נצבעת בצבעי הפריחה והזרם הולך ומגביר את קצבו עד שאין כבר שום שליטה על הסחף המוזיקלי בו נשבית. בחלוף ההופעה הבינותי – טימבר טימבר לא באו לתת גרסא חיה לשיריהם שכבר שמענו ואהבנו בבית. הם באו לקחת אותי למסע בו כל שיר הוא נוף אחר המתגלה בדרך. הם עשו זאת לאט ובטוח, שלא לפספס אף צליין המעוניין לקחת חלק בדרכים, ואחרי שכיוונו בעצמם את הזרימה הם גם הצטרפו אליה בקפיצת ראש. עד שהגיע ההדרן, הבארבי כולו כבר הפך לבריכה של מים חיים, ובתוכה מקור עשיר של השראה, יופי ואנרגיה – כזאת המנצנצת לאנשים בעיניים הלא מאמינות במרחק הרב אותו עברו בלי כמעט להרגיש.

איך אני יודע שלא כל תו ותו בהופעה היה מתוכנן, שאולי לא היה דבר ספונטני במה שהרגשתי ובעצם נפלתי שולל באשליית הבידור המבוימת והכתובה מראש? כאן נכנס בחשבון נתון שהתגלה לי רק מאוחר יותר, והוא שטימבר הגיעו להופעה המדוברת בהרכב חסר – ללא בסיסט. נתון שהיה מורגש ומפריע לאין שיעור בכל מופע בידורי מן הסוג המוקפד, אבל בעת כניסה למסע רוחני בחסות מוזיקלית, הוא כנראה קצת פחות משמעותי.

בשנה החולפת טימבר הספיקו לשחרר אלבום חדש בשם Sincerely, Future Pollution, שכמעט ולא זכה להתייחסות מהמדיה, לפחות בהשוואה לקודמו בתור. אבל בעיניי הוא ללא ספק חלק נוסף במסע הבגרות שהמוזיקה שלהם עוברת, כולל קינה מצלולית ברורה לדיוויד בואי, גיבור תרבות שככל הנראה שאבו ממנו לא מעט השראה, שכן לצד ידיעתו המחוננת לספק בידור, ידע גם להוביל צליינים רבים בזרמי נהרות המוזיקה. ב־30 באוגוסט טימבר טימבר יגיעו בפעם השניה למועדון הבארבי, מחוזקים הפעם בבסיסט הנעדר ובעולמות חדשים שגילו בדרך וכעת מוכנים לשיתוף על הבמה עם בריכת מעריציהם. איני יכול להמליץ יותר על חוויה מרגשת וסוחפת כמו זאת בה זכיתי לפני כשנתיים – פשוט שחררו רגליים, עצמו עיניים ותנו לקול המהדהד להוביל אתכם בחשיכה.

אז מה צריך לעשות כדי לזכות בכרטיס?
השאירו תגובה. זה כל מה שנדרש מכם. (אם אתם רוצים להיות יצירתיים, ספרו איזו הופעה גרמה לכם להיאבד בתוך מסע רוחני). הקפידו להשאיר את כתובת המייל שלכם בשדה המתאים (אל תדאגו, היא לא חשופה לאיש מלבדי), והזוכים, שייבחרו אקראית, יקבלו במייל הודעה על הזכייה. איזה כיף לקבל מתנות! תודה לאיתמר!
שימו לב: ההגרלה תהיה פתוחה עד שני בערב!

121 תגובות על “כרטיסים במתנה: Timber Timbre”

 1. מאת ניר:

  אולי הפעם 3>

 2. מאת גיל:

  ההופעה של רדיוהד גרמה לי להתאהב מחדש בהופעות ובמוסיקה. זו נראית לי אחלה הזדמנות להמשך הרומן

 3. מאת עידו:

  אני כל-כך אוהב את Timber Timbre. זכורה לי במיוחד טיסה בה האזנתי ל-Grand Canyon מ "Hot Dreams" בה נפלה עלי כזו נעימות…

  לו אזכה, זו תהיינה מתנה נפלאה.

 4. מאת יסמין:

  חלומי וקסום – ממש ירגש אותי לראותם

 5. מאת נמרוד:

  The national
  גרמו לי למסע רוחני בהחלט.

 6. מאת ורד:

  יווו איזו המלצה, אשמח ממש להכיר. מוסיקאים קנדים זה מבטיח. לאחרונה עפתי לחלל עם רדיוהד בפארק. תודה!

 7. מסע רוחני זה Wovenhand. מה זה חשוב באיזו דת.

 8. מאת אלון:

  קודם כל איזה כתיבה יפה בול ללב עם המוזיקה ברקע של טימברטימבר כמובן,
  לא מעט הופעות גרמו לילמסע רוחני – להסחף לתוך כל צליל וכל קול לחוויה שיותר גדולה ממני, להיות חלק – ניקולס ג'אאר במסע פיזי נפשי, דניאל גונסטון בבהייה שגרמה לי לצלול פנימה.
  אבל מעל הכל , בעיירה נידחת בדרום צרפת לפני 5 שנים ראיתי את סיגרוס בתאטרון פתוח ישן.
  עם עוד 5000 איש

  ואני לא זוכר כלום מההופעה הזו –
  אני זוכר את האקורד הראשון שנוגן עם קשת של כינור על גיטרה חשמלית ואיך שכל הדם הגוף שלי רטט, ברכיי קרסו והתיישבתי על הרצפה מכופף ובוכה. לא מהתרגשות אלא מעמקי נשמתי מקול שרצה לצאת ולא יודע איך.
  הרגע הבא בהופעה היה שניה אחרי שנדלקו האורות, סוף ההופעה וכל הקהל יושב על היציעים וברחבה מקדימה ויש שקט.

  חיי השתנו מאז, גם אם לא הבנתי את זה אז, חיי השתנו מאז והרבה בזכות הקול הזה שיצא לו החוצה בקשת על הגיטרה החשמלית, אי שם בדרום צרפת

 9. מאת נועם:

  מוסיקה הודית :)

 10. מאת מיכל:

  שלום גד באינדינגב ב-40 מעלות. פטה מורגנה

 11. מאת יובל:

  Deerhunter.
  והגיע הזמן שיבואו גם לביקור בארץ.

 12. מאת נבות:

  הי
  האמת,בעוד כמה ימים אני חוזר ללמד וממש מתאים לי לפני זה לצאת למסע מקומם רוח! תודה מנבות

 13. מאת הדס שיר:

  Kaitlyn Aurelia Smith המהממת היפנטה אותי ולקחה אותי הרחק!

 14. מאת יואב:

  Mercury Rev

 15. מאת שירלי:

  ההופעה האחרונה של בריאן ג'ונסטאון מסקר בארץ.

 16. מאת עמית:

  רדיוהד בפארק, הופעה בלתי נשכחת!

 17. מאת סופי:

  אוף, נורא רוצה ללכת אבל נגמר לי הכסף מכל ההופעות הקיץ. :( מחזיקה אצבעות.

 18. מאת שלומי:

  דויד פרץ מחמם את אלינור פרידברגר

 19. מאת תם:

  לצערי לא מצליח לחשוב על כזו. אולי הפעם?

 20. מאת שועלי:

  המממ!

 21. מאת מיצי:

  פטי סמית׳ מול סינרמה חצי ריקה, שהלכה והתרוקנה עוד יותר כשמי שהגיעו בשביל הפוזה נשרו בדרך. הופעה ארוכה וקשה, שבמהלכה היא ביקשה מהמעט שנותרו באולם לגשת אליה, להתקרב לבמה. היא החזיקה ביד ספר של אלן גינצברג וקראה חלקים מתוך יללה והכל הרגיש כמו טקס מכושף שזכינו להשתתף בו, בניצוחה של קוסמת פרועה ונהדרת שאיש לא מבין. עברו כמעט 20 שנה ואני עדיין זוכרת

 22. מאת יולי גורודינסקי:

  dirty beaches

 23. מאת בועז:

  Son Lux!

 24. מאת טל:

  באופן מוזר להחריד, הם מזכירים לי את ניק קייב. בעיקר הסשן המפורסם שלהם בפריז:

 25. מאת אור א:

  הייתי עם שני הבנים שלי בהופעה הקודמת והיה מעולה.
  אשמח אם תפנקו את שניהם, שאחד מהם חוגג בול – היום – יומולדת 20 :>
  תודה

 26. מאת ברק:

  רדיוהד :)

 27. מאת עדי:

  פליט פוקסז ממש בחודש שעבר

 28. מאת אבישי:

  בנובמבר האחרון ראיתי באיסלנד את Múm מנגנים פסקול להקרנה של סרט גרמני אילם שקוראים לו משהו זונטאג. זה היה משגע.

 29. מאת ורוניקה:

  לאחרונה James Vincent Mcmorrow, אבל עדיין לא ראיתי אותו בלייב.
  מקווה לזכות👏👏

 30. מאת גיא:

  אמן🙏🏽

 31. מאת ניר:

  אקספלושן אין דה סקיי

  אקספלושן
  בתוך
  הראש
  שלי

 32. מאת רתם:

  לפני שנה הייתי בפסטיבל המוזיקה של ריקאוויק, כל מיני להקות, זמרים וצמדים שרו וניגנו בחנויות ספרים וחנויות בגדים ברחוב הראשי. חלקם באנגלית, חלקם באיסלנדית. חלקם בצעקות, חלקם באיסלנדית. יש משהו מאוד מוזר ושונה בלראות הופעות לבד בצורה כזו, אפשר לשקוע באמת במוזיקה ובמחשבות…

 33. מאת Sharon:

  כל הופעה זה מיני מסע רוחני, לא?

 34. מאת franny:

  אני רוצה!
  אם התשובה שלי היא "הופעה של ארקייד פייר במועדון קנדי בגודל של הברבי" זה נחשב להשווצה?

 35. מאת ניבי:

  השאלה הזו באה לי בזמן, חזרתי לפני כמה ימים מאיזה פסטיבל עלום שם בבלגיה, שנסענו אליו בעיקר כי Elbow הופיעו. בכיתי מהרגע שהם עלו לבמה עד הבוקר למחרת.
  אולי הפעם.

 36. מאת אריאל:

  Wovenhand

 37. מאת אורן:

  אני צריך לחשוב על זה.

 38. מאת שי:

  קוקורוזי ביפו ללא ספק

 39. מאת יובל:

  פעם שלישית גלידה :)

 40. מאת דניאל:

  אני ממש אשמח לראות אותם

 41. מאת אלון:

  סיגר רוס

 42. מאת אורי:

  אורי אלבוחר הנסיך הבלתי מעורער של הרוחניות האלקטרונית

 43. מאת לירון:

  היי גיא :)
  טימבר טימבר מדהימים , ראיתי אותם מצד הבמה לפני כמה שנים. אשמח לראות אותם שוב!

 44. מאת PAZ:

  סאן לוקס בבארבי

 45. מאת גל:

  נשמע טוב

 46. מאת דינה:

  🤞🏾💗

 47. מאת חי:

  מופע זריחה של שלומי שבן במצדה… בעוד רוב האנשים היו מנומנמים שם, עמדתי שורה ראשונה מקשיב לכל תו, צועק כל מילה והמעבר מלילה ליום כאילו קרה ברגע

 48. מאת אלון:

  אין הרבה הופעות שלוקחות אותך למסע לתוך הנפש…
  לדעתי 2 ההופעות השוות של השנה זה
  timber tumber
  slowdive

 49. מאת אורי:

  דווקא לא מסע רוחני אבל היתה הופעה אחת שהייתי בה של איינג'לסי שבה ראיתי חבורה של אנשים מבסוטים אש מנגנים חלקם יחפים בשמחת חיים כזאת מדהימה ומדבקת שאחרי זה במשך שבוע רק אמרתי לעצמי שזה צריך להיות החלום של כל אחד מאיתנו בעולם. לעבוד בעבודה שבה אתה יכול לרקוד יחף מבסוט עד השמיים. חלום

 50. מאת עמיר:

  ההופעה הקודמת של טימבר בבארבי גרמה לי לצאת למסע והפוסטר שלה שתלוי לי בסלון מזכיר מחדש בכל פעם

 51. מאת עינת:

  Timber Timbre :)

 52. מאת אורית:

  All them witches

 53. מאת בת חן נתן:

  וכטר 2006 ההופעה של THE NATIONAL ריגשה עד דמעות

 54. מאת אלי:

  חד משמעית רדיוהד בישראל. התרוממות רוח של ממש

 55. מאת דימה:

  נשמע מצויין

 56. מאת יאיר:

  חוזה גונזלס בהופעה האחרונה בבארבי

 57. מאת נועה:

  כתבה מעולה, האמת שקצת הלכתי לאיבוד בהופעה של tame impala..מתה ללכת לטימבר טימבר ולחוות משהו קרוב למה שחווית.

 58. מאת אמיר:

  פורטיסהד על גדות נהר הסן ב-2014. הופעה שאי אפשר לתאר במילים

 59. מאת אור:

  ארקייד פייר בליסבון. ואו

 60. מאת בן:

  הופעה של רוקפור בה ביצעו את "האיש שראה הכל" במלואו ולפי הסדר, בשנת 2011

 61. מאת מיטל:

  יווווו, מעוניינת ❤
  המילים של איתמר כה יפות :)

  אוקי,לבחור הופעה מכל מה שקרה פה בשנה האחרונה זה קשה אז פשוט נלך על פרס ההתמדה. אביב גדג׳.
  תמיד מוצאת את עצמי בסוף, אחרי שעברתי את כל טווח הרגשות האפשריים, במקום להיות תשושה נפשית, לא רוצה שייגמר. ושרף אורנים לגמרי לקח את זה עוד כמה דרגות קדימה.

  שיהיה שבוע מעולה :)

 62. מאת ימית 2000:

  אבי עדאקי

 63. מאת נמרוד:

  הופעה של the aprons בלבונטין התגלגלתי להופעה הזו די במקרה הופעה ישיבה מהטובות שהייתי בשנה
  האחרונה.קסם

 64. מאת איתן:

  בריאן ג׳ונסטאון מסקר בבארבי!!! 3 שעות וחצי של התעלות נפשית:)

 65. מאת דויד:

  איגי פופ 7.7.2007 – אקסטזה למי שהיה בגני התערוכה.

 66. מאת ליטל:

  טאטרן, פסטיבל יערות מנשה 2015.
  לא יודעת אם לקרוא לזה חוויה רוחנית, אבל זו הייתה אחת ההופעות הטובות שראיתי בחיי ולעולם לא אשכח אותה.

 67. מאת אור:

  נשמע נהדר

 68. מאת אלון:

  ההופעה של The Fall בבארבי לפני כמה שנים. עונג צרוף.

 69. מאת שירי:

  בסדר עולה:
  1. פול סיימון בארץ
  2.פיקסיז בבלומפילד
  3.רדיוהד בפארק הירקון

 70. מאת שי:

  ההופעה של múm בבארבי ב-2009

 71. מאת טל:

  אדם קומן באינדינגב לפני כמה שנים, היה שם גם מסע פיזי בעקבותיו עם הגיטרה…

 72. מאת נמרוד:

  Low בבארבי – קל!

 73. מאת תום:

  ג'ואנה ניוסום כמובן…!

 74. מאת יוסי:

  בלונד רדהד בהופעה הראשונה בבארבי.

 75. מאת jijimiji:

  ההופעה של ג'ואנה ניוסום בישראל. הסאונד היה פנטסטי והמתופף היה מכשף.
  פשוט נעלמתי לגמרי במוסיקה…

 76. מאת טל:

  פולייקזואיד בפרימוורה סאונד פסטיבל בשקיעה, ההופעה הראשונה שראיתי בפסטיבל וכבר היה ברור שהיא הכי טובה

 77. מאת לין:

  כתיבה שגורמת לhot dreams

 78. מאת כלב בגודל סביר:

  ההופעה האחרונה של אלג'יר.

 79. מאת לוטם:

  הייתי בהופעה שלהם לפני שנתיים. כל כך חיכיתי, ואז הבנתי שאין לי עם מי ללכת כי אף אחד לא הכיר את הלהקה הגאונית הזאת חוץ ממני. אז יריתי לכל הכיוונים והזמנתי בערך כל אדם שאני מכירה בידיעה שכולם יחזלשו אותי לשמע הצלילים הההזויים של טימבר, אבל להפתעתי שני חברים שלא קשורים אחד לשני אישרו הגעה 😂
  ואז החל החשש שלא יהיה על מה לדבר איתם ושאני אחראית אם הבילוי הוא כושל, ויותר מכל רציתי פשוט להנות מהמוזיקה. ההופעה הייתה משוגעת משוגעת ואחריה פשוט לא הייתי צריכה יותר לדאוג לנושא שיחה כי שלושתינו היינו מהופנטים.

 80. מאת שרית:

  וואו…היו לא מעט כאלו
  אבל אני אבחר לציין את הנשיונל the national.
  לקח לי הרבה זמן לנחות חזרה לקרקע

 81. מאת איתי:

  אני זוכר את ההופעה האחרונה של SWANS בארץ, הרגיש כאילו שתי רכבות הרים עוברות לי באוזניים. זו הייתה ההופעה הכי מדהימה שהייתי בה. טס לברלין לראות אותם שוב לפני שהם מתפרקים

 82. מאת רועי:

  ג'ף מנגום, פרימוורה סאונד 2012

 83. מאת גיא:

  מקווה לזכות הפעם!

 84. מאת Yoav:

  ההופעה של לואו.
  פשוט לשקוע עמוק בתוך חוויה דתית

 85. מאת מיכל:

  אשמח לזכות!

 86. מאת טל:

  כרמלה גרוס וגנר

 87. מאת ינשוף:

  ההופעה של רוג'ר ווטרס בארץ (יתכן שהיו מעורבות בעניין השפעות כלשהן).

 88. מאת ליאור:

  הלוואי שאזכה! פליזזזז

 89. מאת אריק:

  פרודיג'י :)

 90. מאת לימור:

  אמן ואמן שאזכה בכרטיס.
  ההופעה שאיבדתי בה את זה לחלוטין (בקטע טוב) הייתה של מודראט בנובמבר האחרון.

 91. מאת שירלי:

  יאוו!
  שי בן צור הוא המנטור הרוחני-מוסיקלי שלי.

 92. מאת שירלי:

  CocoRosie בתיאטרון גשר!
  פוצצו לי את הלב
  עשו לי נעים בכל הגוף
  נתנו שואו שגרם לי לבכות פעמיים.

 93. מאת אלכסנדרה:

  מאוד רוצה

 94. מאת רחלי:

  רוצה כרטיס!
  אפרת בן צור במופע חמש שנים לאלבום רובין בסוזן דלל. הופעה מכשפת

 95. מאת עדי וינטראוב:

  איזו גרמה לך?

 96. מאת מיכל אלפרשטיין:

  ההופעה של קוקורוזי הנפלאות

 97. מאת עינת בן עזרא:

  ההופעה של הסטונז הגשימה לי חלום

 98. מאת עודד:

  סוניק יות – פרימוורה 2009 – לא הבנתי מאיפה זה בא;

  אשמח לכרטיס :)

 99. מאת בני:

  שלום גד והיהלומים

 100. מאת אורנה:

  מיקי בלאנקו. הופעה מאולתרת בברקפסט. מעט קהל. אנרגיות גבוהות. זה פשוט לא היה דומה לשום דבר שראיתי בחיים.

 101. מאת פלונטר:

  Secret Chiefs 3

 102. מאת רן:

  רדיוהד ליסבון 2016

 103. מאת איל:

  Secret chiefs 3 בבארבי
  Pearl Jam בוולס פארגו סנטר בפילדלפיה

 104. מאת חנן:

  האמת שההופעה של פיוריטי רינג בבארבי הייתה הדבר הכי קרוב להתעלות שהרגשתי אי פעם בהופעה. צמוד לבמה, צורח את המילים, אשכרה מתאחד עם המוזיקה המכשפת הזו. אני זוכר מישהו מאחורי צורח "כןןן" על הבנייה המדויקת של הביט כשאחד השירים האהובים יותר נכנסו, ואמרתי לעצמי פאק, אני לא לבד.

 105. מאת ענב:

  אני זוכרת שכבר בצליל הראשון של ההופעה של טאטרן נכנסתי למצב מדיטטיבי. מכל ההופעות הגרנדיוזיות שהייתי בהן, דווקא זו גרמה לי לאבד את עצמי ולשקוע לשעה וחצי של סחרור מרוכז. בכל הופעה מאז אני מקווה לשחזר את התחושה הזו.

 106. מאת Eugene Rastinyak:

  וואלה, יש לציין לטובה את M83 כשהם ביקרו בארץ והראו לי אלקטרוניקה איכותית מהי.

 107. מאת נעמי:

  רוצה לראות אותם!
  מסע רוחני-
  יש מלא, אבל בעיקר זכורה לטוב הופעה פרטית שעשו רק לי mother mother
  וכשיצאתי ממנה ניסיתי לא לשמוע כלום ברכבת כדי שהצלילים הללו ישארו לי באוזניים

 108. מאת יובל:

  אני רוצה!

 109. מאת ג'ני:

  תודה:-)

 110. מאת בר:

  אני אשמח לקבל כרטיס :)

 111. מאת שחר:

  שווה!

 112. מאת גלעד:

  ארקייד פייר במלבורן (ספציפית עם afterlife שזו הייתה הפעם הראשונה ששמעתי את השיר)

 113. מאת עידו:

  אולי הפעם